This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Kapitaal Frans bronzen beeld
Result: 2.200 EUR

Kapitaal 19e eeuws Frans bronzen beeld op rood marmeren basement. Door E. Delaplanche, 1873, 1836 - 1891 en door Ferdinant Barbedienne, 1810 - 1892. Fondeur Paris, Nr. 735. Gietstempel Reduction Mecha...

Antiek Chinees bronzen figuur
Starting price 1.000 EUR

Antieke Chinese bronzen bodemvondst. Chinees met lantaarn. Met groenspaan patina. Oxydatie. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Man met zwaard
Starting price 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Bronzen beeld van Jan te Wierik
Result: 2.200 EUR

Zeldzaam bronzen beeld van Jan te Wierik op zwart marmeren sokkel. 1954 - 2002 Haaksbergen. Eén van vijf stuks. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Beeld, R. Clark
Starting price 2.800 EUR

Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...

Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
Starting price 950 EUR

Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.

18e Eeuws houten beeld
Starting price 500 EUR

Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
Result: 1.600 EUR

Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige
Result: 750 EUR

Zeer groot 17e - 18e eeuws houtgestoken gepolychromeerd beeld met bladgoud. Heilige op console. Afmeting: H 152 cm. In goede originele staat.

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
Starting price 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
Result: 450 EUR

Vroege 18e eeuwse houtgestoken vergulde Barok putti. Afmeting: H 56 cm. In goede originele staat.

18e Eeuws houtgestoken figuur
Result: 300 EUR

Grote 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Barok figuur. Italië? Oudere restauratie. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

2x Houten Barok putti
Starting price 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse vergulde houten putti's met korte vleugels. Barok. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.

Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh
Starting price 250 EUR

Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke marmeren vrouwen buste
Result: 250 EUR

Antieke Jugendstil marmeren buste door Richard Aurili. 1834 - 1914. Dames buste, meerdere soorten marmer. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Marmeren buste, G. Bessi
Result: 375 EUR

Gesigneerde antieke marmeren dames buste. Door G. Bessi. Guiseppe Bessi. 1857 - 1922. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
Starting price 600 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.

Oude/antieke Chinese boeddha
Starting price 450 EUR

Grote oude/antieke Chinese boeddha op lotusbloem. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse engel figuren
Starting price 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Italiaanse houtgestoken engel figuren. Notenhout. Renaissance. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
Starting price 450 EUR

Antiek bronzen meisje figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Feico Hajonides
Result: 700 EUR

Bronzen sculptuur. Feico Hajonides. Naakte vrouwentorso op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Antieke bronzen asbak
Result: 100 EUR

Antieke bronzen asbak met jonge eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller. 1873 - 1937. Art Deco. Afmeting: 8 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Starting price 200 EUR

Chinees bronzen figuur. Keizer met jonge draak. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen figuren, Jongen en meisje
Starting price 300 EUR

Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Groot bronzen figuur
Starting price 750 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur door P. Dubois Fecit Paul Dubois, 1829 - 1905. Deukje basement + rand. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote koperen windhonden
Result: 475 EUR

Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.

3x Vergulde figuren van pendules
Result: 80 EUR

Drie 19e eeuwse vergulde compositie metalen figuren van pendules. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.

Oude Bronzen boeddha
Starting price 50 EUR

Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Quan Yin
Starting price 125 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke beelden
Starting price 70 EUR

Twee oude/antieke beelden. Eén maal monnik, koper overlay, circa 1920. Eén maal visser met touwen en anker, terracotta. Afmeting: 23 - 36 cm. In goede staat.

Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin
Result: 1.200 EUR

Bronzen tuinbeeld door Huub Noorlander, Rotterdam. Tevens de maker van Bartje. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Marmeren buste, J. Aurili
Starting price 150 EUR

J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke marmeren dames bustes
Starting price 200 EUR

Twee antieke marmeren dames bustes. Eén maal ongesigneerd, neus beschadigd. Eén maal ongesigneerd, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke marmeren dames buste
Starting price 100 EUR

Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke marmeren buste
Starting price 200 EUR

Grote antieke marmeren buste. Moeder met kind. Op zwart marmeren basement. Door A. Cipriani. Adolfo Cipriani, 1880 - 1930. Arm gelijmd, vinger er af. Afmeting: 50 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat...

2x Antieke marmeren dames bustes
Result: 160 EUR

Twee antieke marmeren dames bustes. Circa 1920. Eén maal J. van Vaerenbergh, 1873 - 1927. Eén maal ongesigneerd, creme-kleurig marmer. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Beelden (naar Rodin)
Starting price 50 EUR

Twee terracotta figuren. Naar Rodin. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.

Marmeren buste
Result: 135 EUR

Gesigneerde antieke marmeren buste. Griekse vrouw. Door V. Medici. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Zelfportret
Result: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Zelfportret. Afmeting: 42 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Chinees figuur van brons
Starting price 190 EUR

Brons gegoten Chinees figuur. Chinees met hoorn. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Buste van officier
Result: 160 EUR

Grote 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta buste van een officier. Eén geretoucheerde reparatieplek, circa 5 cm rug. Afmeting: 76 x 53 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, David
Starting price 80 EUR

Bronzen beeld. David. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Boerenvrouw
Starting price 175 EUR

19e Eeuws bronzen figuur door H. Plé. Henri Honore Plé. 1853 - 1922. Boerenvrouw met zeis en koren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Plantenhanger, 19e eeuw
Result: 250 EUR

Grote 19e eeuwse plantenhanger in Empire-stijl. Figuren decor. Italië. Met tekst 'Fonderia Giorgio Sommer via Galabritto 23 Napoli'. Afmeting: 26 x ø 40 cm. In goede staat.

Cornel Snels, Naakte vrouw
Result: 180 EUR

Compositie beeld door Cornel Snels. 1932 - 2015. Naakte vrouw in rust houding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Cornel Snels, Naakte vrouw in meditatie houding
Starting price 100 EUR

Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Naakte vrouw en man
Starting price 300 EUR

Groot bronzen sculptuur. Naakte vrouw en man. M. Olive. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

8x Design koeien 'Cow Parade Sunday'
Result: 160 EUR

Acht beschilderde design koeien 'Cow parade Sunday'. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen presse papier, 1925
Starting price 120 EUR

Art Deco bronzen presse papier. Circa 1925. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Uiltje knappen. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Beeld, Arc de Triompfe
Result: 400 EUR

Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.

Antieke bronzen boeddha
Result: 90 EUR

Antieke bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Napoleon
Starting price 150 EUR

Antiek beeld. Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Discuswerper
Starting price 100 EUR

Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Chinese draken schildpad
Starting price 40 EUR

Oude Chinese messing drakenschildpad zittend op muntgeld. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Uil met glazen ogen
Result: 160 EUR

19e Eeuwse compositie metalen uil met glazen ogen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antiek houtgestoken hoofd van Heilige
Result: 70 EUR

18e Eeuws houtgestoken hoofd van een Heilige. Op standaard. Barok. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Twee dansende figuren
Starting price 200 EUR

Bronzen figuur. Twee dansers. Gemerkt A.A. 2002. Afmeting: 37 x 32 x 10 cm. In goede staat.

Bewerkte bronzen schedel
Starting price 130 EUR

Bewerkte bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren, Paard + edelhert
Starting price 50 EUR

Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard naar Dégas
Starting price 120 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Oud/antiek bronzen figuur, Danseres
Result: 60 EUR

Oud/antiek bronzen Oosters figuur. Danseres. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Afrikaanse beelden
Starting price 50 EUR

Twee oude/antieke houtgesneden Afrikaanse voorouders beelden. Afmeting: H 24 - 28 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Biddend meisje op kussen
Result: 50 EUR

19e Eeuws verguld bronzen figuur. Biddend meisje op kussen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

9x Metalen/messing deco windhonden
Result: 50 EUR

Negen maal metalen/messing deco-windhonden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.

Moderne bronzen figuur, Dikke vrouw
Result: 90 EUR

Moderne bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Dikke vrouw. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Oude Chinese bronzen boeddha
Starting price 60 EUR

Oude Chinese bronzen lachende boeddha + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Oude Chinese lachende boeddha
Starting price 60 EUR

Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese Foo-hond
Result: 90 EUR

Oude Chinese bronzen Foo-hond. Verguld, plated. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 6 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Chinene bronzen godheid
Starting price 100 EUR

Antieke Chinese bronzen godheid met verso vijf medaillon gravures en symbolen. 19e Eeuw. Afmeting: 23,3 cm. In goede staat.

2x Oude Indonesische figuren
Starting price 40 EUR

Twee oude Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal buste van Indonesische man. Eén maal Indonesische danseres op draak. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.

Bronzen vrouw (tuinbeeld)
Result: 300 EUR

Bronzen tuinbeeld. Halfnaakte vrouw met kruik als waterloop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 55 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Herdersjongen met stok
Starting price 280 EUR

Antiek bronzen figuur. Herdersjongen met stok. Circa 1920. Oskar Gladenbeck. 1850 - 1921. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Houtgestoken figuren, 1930 - 1950
Starting price 50 EUR

Twee oude houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal monnik met bierpul, circa 1930. Eén maal danseres, circa 1950. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.

Antiek Frans beeld, Vrouw bij put
Starting price 290 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen beeld. Jeune Fille aux puits par Henry Plé. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Moderne bronzen figuur, Naakte dikke dame
Starting price 130 EUR

Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Naakte dikke dame. 21e Eeuw. In de stijl van Botero. Afmeting: 33 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Antieke bronzen salamander
Result: 85 EUR

Antieke bronzen salamander op marmeren basement. Circa 1980. Afmeting: 5 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Antiek houten beeld, Visser met net
Starting price 110 EUR

Groot antiek eikenhouten gesneden figuur. Visser met net. Circa 1900. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Chinees houtgesneden polychrome figuur, 18e -19e eeuw
Starting price 300 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees houtgesneden polychrome figuur met originele polychromie en relikwiehouder in rug. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Kalkoen
Starting price 250 EUR

Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen leeuw
Result: 190 EUR

Bronzen leeuw met slang. Op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, R. Valton
Result: 50 EUR

Bronzen figuur. Ganzenhoedster. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd R. Valton. Koud beschilderd. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Oud bronzen figuur
Result: 50 EUR

Oude bronzen figuur. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Op marmeren basement. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antiek beeld Napoleon Bonaparte, 1900
Starting price 60 EUR

Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl boekensteun eekhoorn
Result: 375 EUR

Bronzen Art Deco-stijl eekhoorn met marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 39 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Groot houten beeld, 18e eeuw
Starting price 250 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige. Overgeschilderd. Afmeting: H 132 cm. In redelijke staat.

Antiek figuur, Dichter Milton
Starting price 70 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Dichter Milton. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Boekensteun uil
Result: 200 EUR

Bronzen boekensteun met marmeren uil. 21e Eeuw. Gesigneerd Christiaan Marochetti. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Gebonden man
Starting price 190 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Gebonden man. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Moderne bronzen figuur, Haas
Result: 100 EUR

Modern bronzen figuur. Haas op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Chip marmer. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Josef
Starting price 125 EUR

18e - 19e Eeuwse brons gegoten heilige Josef. Basement mist. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Adelijke vrouw
Starting price 120 EUR

Bronzen vrouwelijke adelijke op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 19e Eeuwse stijl. Afmeting: 39 x 33 x 19 cm. In goede staat.

2x Oude figuren
Starting price 40 EUR

Twee oude figuren. 20e Eeuw. Eén maal natuursteen, Chinese dame, met goud decor. Eén maal houtgesneden dame. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Duif
Starting price 65 EUR

Bronzen duif op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

19e Eeuws bronzen figuur
Starting price 200 EUR

Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani
Result: 200 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse Heilige figuren
Result: 200 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse houtgesneden Heilige figuren met restpolychromie. Heilige monnik en Maria met kindje Jezus. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.