This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Antieke bustes
Result: 45 EUR

Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.

Antiek houtgesneden paard, 1900
Result: 70 EUR

Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani
Result: 200 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Beeld, Arc de Triompfe
Result: 400 EUR

Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.

2x Grote koperen windhonden
Result: 475 EUR

Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
Result: 1.600 EUR

Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Bronzen putti met vogel
Result: 130 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen putti met bloem en vogel. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen dame, Pierre Chenet
Result: 280 EUR

Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antiek bronzen buste, Napoleon
Result: 65 EUR

Antieke bronzen buste van Napoleon op zwart marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Houten figuur, Krokodil
Result: 50 EUR

Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil met benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: L 155 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Stier
Result: 40 EUR

Antieke bronzen stier. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 8,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard naar Dali
Result: 185 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op tak
Result: 120 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbruck. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse Heilige figuren
Result: 200 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse houtgesneden Heilige figuren met restpolychromie. Heilige monnik en Maria met kindje Jezus. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.

Moderne bronzen figuur, Haas
Result: 100 EUR

Modern bronzen figuur. Haas op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Chip marmer. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco-stijl boekensteun eekhoorn
Result: 375 EUR

Bronzen Art Deco-stijl eekhoorn met marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 39 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Antieke bronzen salamander
Result: 85 EUR

Antieke bronzen salamander op marmeren basement. Circa 1980. Afmeting: 5 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Oud/antiek bronzen figuur, Danseres
Result: 60 EUR

Oud/antiek bronzen Oosters figuur. Danseres. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antiek houtgestoken hoofd van Heilige
Result: 70 EUR

18e Eeuws houtgestoken hoofd van een Heilige. Op standaard. Barok. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese draken schildpad
Starting price 40 EUR

Oude Chinese messing drakenschildpad zittend op muntgeld. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Buste van officier
Result: 160 EUR

Grote 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta buste van een officier. Eén geretoucheerde reparatieplek, circa 5 cm rug. Afmeting: 76 x 53 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Zelfportret
Result: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Zelfportret. Afmeting: 42 x 20 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren dames bustes
Result: 160 EUR

Twee antieke marmeren dames bustes. Circa 1920. Eén maal J. van Vaerenbergh, 1873 - 1927. Eén maal ongesigneerd, creme-kleurig marmer. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Antieke bronzen asbak
Result: 100 EUR

Antieke bronzen asbak met jonge eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller. 1873 - 1937. Art Deco. Afmeting: 8 x 25 x 13 cm. In goede staat.