This website uses cookies

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

4x Diverse Hummel figuren van Goebel
Result: 170 EUR

5x Chinees porselein, 18e eeuw
Result: 90 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.

Religieus tegeltableau 1903 - 1942
Starting price 250 EUR

Hollands religieus tegeltableau. 1903 - 1942. Gedenking. Gesigneerd J. E. Dirkse. Afmeting: 45 x 76 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Starting price 300 EUR

Oude Chinese kom
Starting price 150 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met gele glazuur en draken decor + zes-tekens bodemmerk, oude haarlijn. In redelijk/goede staat. 6xø11,5cm.

5x Oude jade amuletten
Starting price 60 EUR

Grote Majolica huzaar
Result: 225 EUR

Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Chinees terracotta varken
Result: 80 EUR

Oude Chinese dekselpot
Result: 130 EUR

Chinese dekselpot met vogels en bamboe decor + bodemmerk