This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

11x Venetiaans glaswerk
Starting price 40 EUR

Elf stuks Venetiaans mondgeblazen glas. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.

Vergulde karaf, 1940
Starting price 40 EUR

Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal
Starting price 50 EUR

Kunstglazen schaal met gelobte omranding, geheel met glasfusie. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x Ø 39 cm. In goede staat.

2 Kristallen windlichten
Starting price 50 EUR

Twee kristallen windlichten op losse voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 13 cm. In goede staat.

Kristallen schaal op voet
Starting price 50 EUR

Grote kristallen tafelschaal/Taartschaal 21e eeuw 26x33 Ø in goede staat

4x Kristallen karaffen
Starting price 60 EUR

Vier (kristal)glazen karaffen met daarbij één stop. Stop beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

4x Glazen miniatuur vazen
Starting price 60 EUR

Vier design glazen miniatuur vazen. Twee gemerkt, M.P. 81. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - Ø 8 cm. In goede staat.

2 Bonbonpot met zilverwerk
Starting price 60 EUR

Twee kristallen bonbonschaaltjes met deksel en zilveren knop. Klein schaaltje met waaierslijpsel en deksel met ster en een zilveren oog als knop, 835/000,ø12x13cm en een schaal rijkelijk versierd met ...

Leerdam glazen schaal
Starting price 60 EUR

Hollandse Leerdam dikwandige glazen schaal met eikenblad decor. Gesatineerd. Afmeting: 7 x Ø 35 cm. In goede staat.

Set glazen kalebassen
Starting price 60 EUR

Twee mondgeblazen glazen kalebassen. Murano-stijl, glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Lot glazen (19x)
Starting price 60 EUR

19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Drie Boheemse karaffen
Starting price 70 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.

Antieke schenkkan, 1900
Starting price 70 EUR

Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam
Starting price 80 EUR

Dikwandige Leerdam glazen spijkervaas met witte inlay. Ontwerp A.D. Copier. Circa 1950. Afmeting: 9,3 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Art Deco lamp
Starting price 100 EUR

Art Deco 30-er jaren lamp. Transparante glazen lamp met gesatineerde vogel decors. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

Daum tafellamp
Starting price 120 EUR

Daum France glazen lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Duitse pronkbokalen
Starting price 150 EUR

Twee antieke Duitse mondgeblazen historisme pronkbokalen met figuren voorstelling. Afmeting: H 29 x Ø 13 cm. In goede staat.

Gegraveerd bokaalglas
Starting price 150 EUR

Groot 19e eeuws gegraveerd bokaalglas met roccailles/goud en tekst decor 'Memento nostrae amicitiae 1866'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Antieke glazen vazen, 1900
Starting price 170 EUR

Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Starting price 200 EUR

Antieke glazen pijpvaas met goudkleurige overlay. Circa 1900. Floraal. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

A.D. Copier groene vaas
Starting price 350 EUR

Grote A.D. Copier groen glazen Unica vaas. Gesigneerd. Model W1755. Voor 1944. Dikwandig. Afmeting: 29 x Ø 18 cm. In goede staat.

4x 18e - 19e Eeuwse glazen
Starting price 500 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse glazen. 1x Slingerglas, gaaf. 1x Slinger borrelglas, gaaf. 1x Kristalglazen karaf, gaaf. 1x Gegraveerd wapenglas met leeuw, voet beschadigd. Afmeting: H 12 - 23 cm. In redelijk/g...

Boheems kristallen bokaalglas
Result: 30 EUR

Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

6-Delige Moser likeurset
Result: 40 EUR

Zes-delig gekleurd, Boheems Moser, kristalglazen likeurset. Twee minimale chips. Afmeting: H 4,5 - Ø 5 cm. In goede staat.