This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

2 Antieke Copier vazen, 1930
Result: 100 EUR

Twee antieke Hollandse Art Deco Copier glazen vazen. Circa 1930. 1x Paars/blauw in pompoen-vorm, chip. 1x Groene vaas, gaaf. Afmeting: Ø 22 - Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen stier
Result: 175 EUR

Zeer grote Mureno-stijl stier. De stier staat in gevechtshouding. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 80 x 18 cm. In goede staat.

Leerdam glazen schaal
Starting price 60 EUR

Hollandse Leerdam dikwandige glazen schaal met eikenblad decor. Gesatineerd. Afmeting: 7 x Ø 35 cm. In goede staat.

19e Eeuwse glazen dekseldoos
Result: 325 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x A.D. Copier dikwandige vazen
Result: 60 EUR

Twee Hollandse A.D. Copier Leerdam dikwandige glazen vazen. 1936. Grote vaas chips buitenwand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen vaas
Result: 70 EUR

Grote moderne Murano-stijl vaas met Mille Fiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Antieke likeurset, 1900
Result: 90 EUR

Antieke 8-delige likeurset van waaierkristal. Circa 1900. Haarlijn in tablet. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Murano aap
Result: 100 EUR

Moderne grote glazen Muraneo stijl aap 21e eeuw 40cm in goede staat.

Antieke schenkkan, 1900
Starting price 70 EUR

Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antiek gegraveerd glas
Result: 130 EUR

Groot antiek gegraveerd glas met goudranden. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antiek muizenflesje
Result: 90 EUR

Antiek Duits mondgeblazen en handbeschilderd muizenflesje met ruiter decor. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Art Deco lamp
Starting price 100 EUR

Art Deco 30-er jaren lamp. Transparante glazen lamp met gesatineerde vogel decors. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

Set Murano stieren
Result: 50 EUR

Twee murano stijl glazen stieren in gevechtshouding met gouddecor iriserend effect 21e eeus 24-25 cm in goede staat.

Daum tafellamp
Starting price 120 EUR

Daum France glazen lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Antieke karaffen
Result: 60 EUR

Twee zware antieke facet geslepen kristalglazen karaffen met gesatineerd floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Art Deco kristalglazen toiletset
Result: 60 EUR

6-Delige Art Deco kristalglazen toiletset. Circa 1930. Enkele chips. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Set glazen kalebassen
Starting price 60 EUR

Twee mondgeblazen glazen kalebassen. Murano-stijl, glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

3 Delen modern glaswerk
Result: 1.000 EUR

Drie delen modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 1x Blauw/groene vaas, Murano? 1x Robijn-rode vis, Murano? 1x Mondgeblazen vaas. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.

5-Delige opaline set
Result: 150 EUR

Vijf-delige 19e eeuwse opaline glazen vazen set. Handbeschilderd, floraal/vogel decor. Afmeting: 25 - 33 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Result: 50 EUR

Grote moderne Murano-stijl kraagvaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Result: 50 EUR

Grote moderne Murano-stijl vaas met iriserend goud effect. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal
Starting price 50 EUR

Kunstglazen schaal met gelobte omranding, geheel met glasfusie. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x Ø 39 cm. In goede staat.

Kristalglazen zwaard
Result: 70 EUR

Modern kristalglazen zwaard 21e eeuws 61cm in goede staat.

Glazen kraanvogel
Result: 80 EUR

Murano stijl glasfusing kraanvogel 21e eeuw. In goede staat.