This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Zeldzame Delftse tabakspot
Starting price 1.000 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence tabakspot met notenhouten deksel. Floraal/vogel decor. Minimale beschadiging. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.

Delftse wandplaquette
Starting price 1.500 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse Delftse Fayence wandplaquette met chinoiserie decor, vogel in bloesemboom. Bodemmerk. Beschadiging onderkant. Afmeting: 37 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Uitgebreid Hutschenreuther servies
Result: 160 EUR

Uitgebreid Duits Hutschenreuther porseleinen eetservies met floraal/goud decor. Selb Bavaria decor Dresden. Bestaande uit: 3 deksel terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, 2 botervloten, 17 ontbijtborden, ...

Antiek Duits servies, 1880
Result: 80 EUR

Antiek Duits porseleinen theeservies met floraal en goud decor. Circa 1880. Bestaande uit: theekan, suikerpot/melkkan en zes kop + schotels. Gemerkt Waldenburg C. Tielsch. Afmeting: 9 - 28 cm. In goed...

Antieke Majolica bloempot
Result: 80 EUR

Antieke Jugendstil polychrome Majolica bloempot met floraal decor. Nr. 982. Circa 1915. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

3x Meissen soepborden
Starting price 90 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Meissen porselein (4x)
Result: 130 EUR

Vier delen Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Presenteerschaal, sauskom. dekseldoos en bonbonschaal. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.

Vijf delen Duits Meissen porselein
Result: 90 EUR

Vijf delen Duits Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee schotels, twee schalen + klein bakje. Afmeting: 13 - 34 cm. In goede staat.

Meissen schaal Ø 29 cm., 1920
Result: 110 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal/goud decor. Knauf. Circa 1920. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette in lijst
Result: 30 EUR

19e Eeuwse porseleinen plaquette van Maria met Schwarzwalder houtgesneden omlijsting, welke voorzien is van edelweiss motief. Eén blaadje mist. Afmeting: 10 x 8 x 2 cm. In goede staat.

7x Meissen borden
Result: 100 EUR

Zeven antieke Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw en ouder. Drie borden bodemrand chips. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen vleesschaal
Result: 150 EUR

Grote Meissen porseleinen vleesschaal met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

Antiek Oostenrijks servies
Result: 375 EUR

Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...

Duits Rosenthal Selb Bavari deelservies
Starting price 300 EUR

Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

Stel Franse vazen
Starting price 125 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met floraal goud decor. Gemerkt C.F. Minimale chip bovenrand. Afmeting: 28 x 19 x 13 cm. In goede staat.

Stel Franse vazen
Starting price 125 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Gemerkt C.M. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Majolica vazen, 1900
Result: 100 EUR

Twee antieke Majolica vazen met figuren. Circa 1900. Genummerd. Eén hoofd gelijmd, minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

3x Herend porselein
Result: 80 EUR

Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: asbak, dekselvaas en dekselschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein
Result: 140 EUR

Drie delen antiek Duits porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Eier-verdeelschaal (10-delig) + 2 schenkkannen. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.

Duitse of Franse verdeelschaal, 1900
Result: 45 EUR

Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Result: 150 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met cups + kinderen met manden + opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 54 x 38 cm. In goede staat.

Gesigneerde vaas
Result: 80 EUR

Grote Duitse steengoed vaas. Gesigneerd Arnold Brockhoff Stadtlohn. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

8x Diverse pors. figuren
Starting price 250 EUR

Acht stuks diverse oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Onder andere: 7x Thüringen + 1x N. Kings. Enkele minimale chips. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

3x Antiek Franse borden
Result: 160 EUR

Drie antieke Franse porseleinen borden met goud/figuren decor. Gemerkt. Circa 1880. Alle borden chip. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijke staat.