This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

10-Delig Duits Marcolini Meissen theeservies, 1800
Result: 700 EUR

Tien-delig Duits Marcolini Meissen theeservies. Circa 1800. Bestaande uit: theepot (tuit beschadigd + chips bloem), theebus (dop gelijmd), suikerdoos (deksel gelijmd), 7x kop + 8x schotels (1 schotel ...

Majolica zuil + bloempot
Result: 375 EUR

Grote Majolica bloempot op zuil. Gemerkt 1345. Paars-kleurig met zes phenixen. Afmeting: H 125 x Ø 60 cm. In goede staat.

Porseleinen bord met portret
Result: 650 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Porseleinen bord met portret
Result: 600 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Meissen pronkvaas
Result: 1.000 EUR

Duitse Meissen porseleinen pronkvaas met floraal/slangen en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Engels kerstservies
Result: 1.200 EUR

Engels kerstservies. Masons Ironstone Christmas Village. Designed Marsten Mandrajji. Bestaande uit: 6 maaltijd borden, 6 soepborden, 6 ontbijtborden, theepot, 12 kop en schotels, cake-schaal, bonbon-s...

Lot Herend porselein (9x)
Result: 225 EUR

Negen delen Herend porselein. Onder andere: Cake set, roomstel et cetera.. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 40 cm. In goede staat.

2 Grote Colenbrander Ram vazen
Result: 3.000 EUR

Twee grote Hollandse polychrome Colenbrander Ram vazen. Arnhem Holland. Model nr. 29. Schilder W.C. Afmeting: 21 x Ø 13 cm. In goede staat.

3 Colenbrander Ram borden
Result: 1.700 EUR

Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram borden. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor barsten. Model nr. 29. Schilder A.K. Eén bord twee chips glazuur. Afmeting: 7 24,7 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Result: 1.000 EUR

Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Met originele doos. Circa 1920. Model nr. 13. Schilder A.P. Decor Volop. Afmeting: 9,8 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

Jugendstil bord (terracotta)
Starting price 150 EUR

Antieke Jugendstil terracotta wandplaquette. Letter D BB 5299. Circa 1900. Afmeting: Ø 33 - 35 cm. In goede staat.

Servies met zilverwerk
Starting price 150 EUR

Vier-delig porseleinen servies met zilveren monturen. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Antiek Delfts beeld
Result: 190 EUR

Antieke Hollandse Delftse Fayence preekstoel met twee figuren. Gesigneerd van Duijn. Beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.

Majolica tafelstuk
Result: 250 EUR

Zeer groot Majolica tafelstuk (jardiniere) in historisme-stijl. Polychrome Majolica. Met leeuwenkoppen en kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 22 cm. In goede staat.

2x Majolica bloempot op zuil
Result: 250 EUR

Twee groene Majolica bloempotten op zuil. Nr. 128/28. Met ranken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 28 cm. In goede staat.

Antieke Heubach plaquette
Result: 1.200 EUR

Antieke handbeschilderde Duitse Heubach porseleinen plaquette. Gesigneerd L. Selger Fecit. Duitse monnik drinkt in de kelder. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Result: 200 EUR

Vijf-delig antiek polychrome Delfts Fayence kaststel. Gemerkt L.P.K. Beschadigingen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijke staat.

5-Delig Delfts miniatuur kaststel
Result: 300 EUR

Antiek vijf-delig Hollands Delfts Fayence polychrome miniatuur kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 12 - 15 cm. In redelijke staat.

Antiek 3-delig Dresden inktstel
Result: 100 EUR

Antiek drie-delig Dresden porseleinen inktstel. Handbeschilderd met goud decor. Circa 1920. Eén minimale chip inktpot-deksel onderrand. Afmeting: 6 x 19 x 14 cm. In goede staat.

3 Colenbrander Ram vazen
Result: 1.100 EUR

Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Circa 1920. Nr. 292, 296, 301 Model nr.: 39. Schilder B.W.C. Decor Dun. Afmeting: 12,5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Antieke bloempot op zuil, 1915
Result: 225 EUR

Antieke Jugendstil bloempot op zuil met rozen decor. Circa 1915. Enkele chips + haarscheuren. Afmeting: H 89 x Ø 35 cm. In redelijke staat.

Sevres vaas
Result: 325 EUR

Grote Franse handbeschilderde Sevres porseleinen amfora vaas met figuren/goud decor + messing armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Franse porseleinen kan
Result: 250 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen schertzkan. Gesigneerd Jacob Petit. Huilende huisvrouw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Majolica bloempot
zurückgezogen

Antieke Duitse Majolica Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1915. Gemerkt Donau 2. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Zeldzame Delftse tabakspot
Starting price 1.000 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence tabakspot met notenhouten deksel. Floraal/vogel decor. Minimale beschadiging. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.

Delftse wandplaquette
Starting price 1.500 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse Delftse Fayence wandplaquette met chinoiserie decor, vogel in bloesemboom. Bodemmerk. Beschadiging onderkant. Afmeting: 37 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Uitgebreid Hutschenreuther servies
Result: 160 EUR

Uitgebreid Duits Hutschenreuther porseleinen eetservies met floraal/goud decor. Selb Bavaria decor Dresden. Bestaande uit: 3 deksel terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, 2 botervloten, 17 ontbijtborden, ...

Antiek Duits servies, 1880
Result: 80 EUR

Antiek Duits porseleinen theeservies met floraal en goud decor. Circa 1880. Bestaande uit: theekan, suikerpot/melkkan en zes kop + schotels. Gemerkt Waldenburg C. Tielsch. Afmeting: 9 - 28 cm. In goed...

Antieke Majolica bloempot
Result: 80 EUR

Antieke Jugendstil polychrome Majolica bloempot met floraal decor. Nr. 982. Circa 1915. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

3x Meissen soepborden
Starting price 90 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Meissen porselein (4x)
Result: 130 EUR

Vier delen Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Presenteerschaal, sauskom. dekseldoos en bonbonschaal. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.

Vijf delen Duits Meissen porselein
Result: 90 EUR

Vijf delen Duits Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee schotels, twee schalen + klein bakje. Afmeting: 13 - 34 cm. In goede staat.

Meissen schaal Ø 29 cm., 1920
Result: 110 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal/goud decor. Knauf. Circa 1920. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette in lijst
Result: 30 EUR

19e Eeuwse porseleinen plaquette van Maria met Schwarzwalder houtgesneden omlijsting, welke voorzien is van edelweiss motief. Eén blaadje mist. Afmeting: 10 x 8 x 2 cm. In goede staat.

7x Meissen borden
Result: 100 EUR

Zeven antieke Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw en ouder. Drie borden bodemrand chips. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen vleesschaal
Result: 150 EUR

Grote Meissen porseleinen vleesschaal met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

Antiek Oostenrijks servies
Result: 375 EUR

Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...

Duits Rosenthal Selb Bavari deelservies
Starting price 300 EUR

Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

Stel Franse vazen
Starting price 125 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met floraal goud decor. Gemerkt C.F. Minimale chip bovenrand. Afmeting: 28 x 19 x 13 cm. In goede staat.

Stel Franse vazen
Starting price 125 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Gemerkt C.M. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Majolica vazen, 1900
Result: 100 EUR

Twee antieke Majolica vazen met figuren. Circa 1900. Genummerd. Eén hoofd gelijmd, minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

3x Herend porselein
Result: 80 EUR

Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: asbak, dekselvaas en dekselschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein
Result: 140 EUR

Drie delen antiek Duits porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Eier-verdeelschaal (10-delig) + 2 schenkkannen. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.

Duitse of Franse verdeelschaal, 1900
Result: 45 EUR

Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Result: 150 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met cups + kinderen met manden + opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 54 x 38 cm. In goede staat.

Gesigneerde vaas
Result: 80 EUR

Grote Duitse steengoed vaas. Gesigneerd Arnold Brockhoff Stadtlohn. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

8x Diverse pors. figuren
Starting price 250 EUR

Acht stuks diverse oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Onder andere: 7x Thüringen + 1x N. Kings. Enkele minimale chips. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

3x Antiek Franse borden
Result: 160 EUR

Drie antieke Franse porseleinen borden met goud/figuren decor. Gemerkt. Circa 1880. Alle borden chip. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijke staat.

Villeroy en Boch servies
Result: 275 EUR

Villeroy en Boch porseleinen servies. Decor Amazona, met papegaaien. Bestaande uit: 2 dekselschalen, 5 platte schalen, 2 opdienschalen zonder deksel, theepot + stoof, melk/suiker set, 6 diepe borden, ...

5x Antieke Duitse Nympfenburg borden, 1900
Result: 100 EUR

Vijf antieke Duitse Nympfenburg porseleinen borden met veldbloem decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

2x Royal Copenhagen kannen
Starting price 100 EUR

Twee Royaal Copenhagen koffie/theekannen met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence vazen
Result: 120 EUR

Twee grote Delftse Fayence vazen. 19e Eeuw. Voorzien van merkteken de Klauw. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delftse Fayence vazen
Result: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Onder andere: van Duyn en CK. Restauraties + chips. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijke staat.

3x Delftse plaquette
Result: 400 EUR

Drie grote antieke Delftse Fayence plaquettes naar schilderingen Haagse School. Circa 1900. Afmeting: 44 x 33 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, 1900
Result: 120 EUR

Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Gemerkt Porceleyne Fles. Circa 1900. Beschadiging bij één vaas. Afmeting: H 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse Fayence natfruitschaal
Result: 225 EUR

19e Eeuwse Hollandse Fayence natfruitschaal met lekschaal. Landschap/floraal decor. Met bodemmerk Tichelaar. Afmeting: 6,5 x 30 x 22 cm. In goede staat.

2x Delftse schalen Ø 20 cm.
Starting price 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse Fayence schalen op drie pootjes. Eén pootje mist. Met gebouwen in landschapppen decor. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

7x Delfts blauw
Result: 60 EUR

Zeven delen Delfts Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; wandschotel van Porceleyne Fles, dekselvaas van Petrus Regout, lampenvoet van Sphinx Boch et cetera. Afmeting: 14 - 39 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel Ø 30 cm.
Result: 70 EUR

Grote 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met bloemvaas decor. Lichte randschade + haarscheur. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijke staat.

Kapitale Delftse schotel Ø 38 cm.
Result: 225 EUR

Kapitale 18e - 19e eeuwse Delftse Fayence schotel met monogram A.K. en pauwen decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel Ø 34 cm.
Result: 90 EUR

Grote 18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met bloemvaas decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.

3x Delfts-blauwe Fayence wandborden
Result: 100 EUR

Drie Delftse Fayence wandborden. Floraal decor. 20e Eeuw. Royal Koninklijk Delft. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

2x Delftse kastvazen, 1900
Result: 50 EUR

Twee antieke Delftse Fayence octagonale vazen met figuren in landschap decor. Met monogram R.B. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (21 st.)
Result: 40 EUR

21 Stuks Jugendstil wandtegels. Diverse decors. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (21 st.)
Result: 200 EUR

21Stuks mangaan kleurige tegels met bloemvaas decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek tegeltableau
Starting price 100 EUR

Antiek Hollands mangaan-kleurig tegeltableau met bijbelse verzen voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 - 145 cm. In matige staat.

3-Delig 18e eeuws Delfts kaststel
Result: 200 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: ........?...... Beschadigingen + restauraties. In redelijke staat.

Tegeltableau
Starting price 150 EUR

Antiek Spaans Fayence 3-pas tegeltableau. NTRA SRA Dela Esperanza. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau, 38 x 26 cm.
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Hollands mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau. Ruiter met paard in landschap decor. Beschadigd. Afmeting: 38 x 26 cm. In redelijke staat.

3x Tegels
Starting price 300 EUR

Drie oude/antieke Hollandse wandtegels. 1x 17e eeuwse dikke tegel. 1x 18e eeuwse tegel, floraal decor. 1x 20e eeuw, vogel decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Hollands tegeltableau, 1920
Result: 90 EUR

Antiek Hollands 9-pas tegeltableau. Circa 1920. Met afbeelding van Waaggebouw in Alkmaar. Fayence, Delft, Makkum. Eén tegel haarscheuren. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.

3x 17e Eeuwse wandtegels
Result: 100 EUR

Drie 17e eeuwse Hollandse Fayence wandtegels. Twee tegels met bloemvazen decor + één tegel met druiventros decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Friese schaal
Result: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Friese Fayence schaal met spreuk; 'Kinderen meest deugdzaam'. Haarscheur + randschade. Afmeting: H 10 x Ø 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier zeldzame apothekerspotten
Starting price 1.500 EUR

Vier zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence apothekerspotten. Haarlijnen + enkele chips. Afmeting: H 14 - 18 cm. In goede staat.

6 Hollandse Delftse borden
Result: 80 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen lamp
Starting price 100 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2x Duits porselein
Starting price 40 EUR

Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Starting price 40 EUR

Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

2x Bisquit bustes
Result: 50 EUR

Twee Bisquit porseleinen heren bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Twee antieke terracotta figuren
Result: 100 EUR

Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Sitzendorf figurengroep
Result: 40 EUR

Duitse wit porseleinen Sitzendorf figuren groep. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Porseleinen figurengroep
Starting price 240 EUR

Grote oude porseleinen figurengroep. Figuren met paard. Gemerkt F met kroon. 20e Eeuw. Restauratie aan twee benen. Afmeting: 33 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.

4x Porseleinen figuren
Result: 140 EUR

Vier antieke Duitse porseleinen figuren. Divers. Thüringen. Eén hoofd gelijmd + minimale beschadigingen. Afmeting: 11- 15 cm. In goede staat.

Porseleinen engel
Result: 100 EUR

Grote keramieken Majolica wandengel met hoorn des overvloeds. 20e Eeuw. Eén restauratie blauwe doek. Afmeting: 55 x 34 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

2 Porseleinen figuren
Starting price 80 EUR

Twee porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Schaubach, Duitsland. 1x Royal Worchester England. Afmeting: H 19 - 22 cm. In goede staat.

5x Engelse porseleinen honden
Result: 60 EUR

Vijf Engelse porseleinen Staffordshire honden. Zogenaamde bordeel honden. Circa 1900. Eén hoofd gelijmd. Afmeting: 11 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Grote keramieken boxer
Starting price 80 EUR

Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Franse rozensteker
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen rozensteker vaas met goud/wapen/tekst decor + annotatie 1857. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Terracotta tabakspot
Result: 70 EUR

19e Eeuwse terracotta tabakspot. Twee-delig. Jongen op St. Bernhardhond. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 34 x 10 cm. In redelijke staat.

Italiaanse plooischotel Ø 42 cm.
Result: 50 EUR

Gesigneerde Italiaanse polychrome Fayence plooischotel. Neo Renaissance met floraal decor. A. Lavera et cetera. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Duitse Fayence bierpul
Starting price 40 EUR

Duitse polychrome Fayence bierpul met tin. Naar oud voorbeeld. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Engels theeservies Oakley China
Result: 275 EUR

Engels theeservies Oakley China. Bestaande uit: Plated dienblad, theekan + comfoor, melk/suiker set, koffiekan, lepeldoos, zes koppen en schotels. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 44 cm. In goede staat.

5x Engels bisquit porselein
Starting price 50 EUR

Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Acht bekers, divers
Result: 50 EUR

Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

5x 18e Eeuwse borden
Result: 80 EUR

Vijf diverse 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

4x Delfts aardewerk
Starting price 80 EUR

Vier delen Delfts aardewerk. Bestaande uit; Petrus Regout bloempot met landschap decor, circa 1890. En drie Delftse vazen, chips, circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 30 cm. In redelijk/goede staat.