This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam
Result: 1.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap
Result: 1.700 EUR

Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.

W.J. Alberts, Skutsje op meer
Result: 450 EUR

W.J. Alberts. 1912 - 1990. Hollands riviergezicht met skutsje op meer, boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Starting price 1.100 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Jezusportret op koper
Result: 140 EUR

Vroeg Jezus-portret op koper met Latijnse tekst. Beschilderd. 16e Eeuw? Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In matige staat.

Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen
Result: 225 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Voorstelling met Heiligen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In matige toestand.

2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten
Result: 200 EUR

Pendant van Oskar Koch. Circa 1920. Duitse School. Hollandse havengezichten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Result: 1.900 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...

A. van Ravenswaay F., Stilleven met vogel
Result: 200 EUR

A. van Ravenswaay F. 1816 - 1872. Rechtsonder in sponning. Stilleven met vogel en bloemen. Afmeting: H 16 x B 19,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee
Result: 275 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Gezicht op Zierikzee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met waterval
Result: 600 EUR

Ongesigneerd. Circa 1700. Italiaanse School. Landschap met waterval en steenbokken, panorama met dorpsgezicht. Verso registratienummer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 78 cm. In goede staat.

Hambuchen,
Result: 1.500 EUR

Wilhelm Hambuchen. Duitse school 1869-1939. Bomschuiten en vissersvolk op het strand, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 80 cm. In goede staat.

H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder
Result: 240 EUR

H.J. Wijngaard. Hollandse School. Circa 1930. Vrachtboot met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 30 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Landschap met ven
Starting price 200 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

H. Paradies, Haven Pernis
Starting price 1.250 EUR

Herman P.A. Paradies, 1950, 1883-1966. Haven Pernis met vele schepen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 90 cm. In goede staat.

A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
Starting price 250 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenhuis aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W. Paerels, Vissersboten in baai
Starting price 200 EUR

Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin
Starting price 300 EUR

Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Herderin met schapen
Starting price 150 EUR

W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Arabisch tafereel
Starting price 900 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.

H. v. Leeuwen van Ouderwater, Landschap met ploegende boeren
Result: 400 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

C. Artz, Wintergezicht
Starting price 500 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.

A. Buikema, Hollands poldergezicht
Result: 300 EUR

Albert Buikema. 1949 - 1994. Hollands poldergezicht met koeien aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Bomschuiten op strand
Result: 750 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.