This website uses cookies

47. Januariveiling 2021

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam 1024
Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam

Result:

1.000 EUR

Sold
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap 1025
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap

Result:

1.700 EUR

Sold
W.J. Alberts, Skutsje op meer 1026
W.J. Alberts, Skutsje op meer

Result:

450 EUR

Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot 1027
Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Starting price 1.100 EUR
Sold
Jezusportret op koper 1028
Jezusportret op koper

Result:

140 EUR

Sold
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen 1029
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen

Result:

225 EUR

Sold
2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten 1030
2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten

Result:

200 EUR

Sold
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

Result:

1.900 EUR

Sold
A. van Ravenswaay F., Stilleven met vogel 1032
A. van Ravenswaay F., Stilleven met vogel

Result:

200 EUR

Sold
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee 1033
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee

Result:

275 EUR

Sold
Ongesigneerd, Landschap met waterval 1034
Ongesigneerd, Landschap met waterval

Result:

600 EUR

Sold
Hambuchen, 1035
Hambuchen,

Result:

1.500 EUR

Sold
H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder 1036
H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder

Result:

240 EUR

A.J. Zwart, Landschap met ven 1037
A.J. Zwart, Landschap met ven
Starting price 200 EUR
H. Paradies, Haven Pernis 1038
H. Paradies, Haven Pernis
Starting price 1.250 EUR
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water 1039
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
Starting price 250 EUR
W. Paerels, Vissersboten in baai 1040
W. Paerels, Vissersboten in baai
Starting price 200 EUR
Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin 1041
Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin
Starting price 300 EUR
W.A. Knip, Herderin met schapen 1042
W.A. Knip, Herderin met schapen
Starting price 150 EUR
Onduid. gesig., Arabisch tafereel 1043
Onduid. gesig., Arabisch tafereel
Starting price 900 EUR
Sold
H. v. Leeuwen van Ouderwater, Landschap met ploegende boeren 1044
H. v. Leeuwen van Ouderwater, Landschap met ploegende boeren

Result:

400 EUR

C. Artz, Wintergezicht 1045
C. Artz, Wintergezicht
Starting price 500 EUR
Sold
A. Buikema, Hollands poldergezicht 1046
A. Buikema, Hollands poldergezicht

Result:

300 EUR

Sold
Anton Karssen, Bomschuiten op strand 1047
Anton Karssen, Bomschuiten op strand

Result:

750 EUR