This website uses cookies

47. Januariveiling 2021

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
E. Villanis, Marmeren buste 5024
E. Villanis, Marmeren buste

Result:

750 EUR

Sold
Jaguar figuur van Milo 5025
Jaguar figuur van Milo

Result:

300 EUR

Sold
Bronzen figuur, Naakte man op paard 5026
Bronzen figuur, Naakte man op paard

Result:

225 EUR

Sold
Bronzen figuur, Paard (naar Dali) 5027
Bronzen figuur, Paard (naar Dali)

Result:

225 EUR

Sold
Gesigneerde mannenbuste 5028
Gesigneerde mannenbuste

Result:

1.800 EUR

Sold
Antieke gesneden St. Bernard reddingshond 5029
Antieke gesneden St. Bernard reddingshond

Result:

80 EUR

Sold
Antiek houtgestoken figuur 5030
Antiek houtgestoken figuur

Result:

60 EUR

Sold
Boeddha op console 5031
Boeddha op console

Result:

110 EUR

Sold
Stel Japanse bronzen figuren 5032
Stel Japanse bronzen figuren

Result:

450 EUR

Sold
Zuid-Amerikaans brons 5033
Zuid-Amerikaans brons

Result:

80 EUR

Bronzen figuur van A. de Wever, Smid 5034
Bronzen figuur van A. de Wever, Smid
Starting price 700 EUR
Sold
Bronzen figuur, Paard 5035
Bronzen figuur, Paard

Result:

250 EUR

Sold
G. Bailly, Meisje met mand 5036
G. Bailly, Meisje met mand

Result:

400 EUR

Sold
Bronzen beeld, Engel 5037
Bronzen beeld, Engel

Result:

225 EUR

Sold
Bronzen figuur, Dame 5038
Bronzen figuur, Dame

Result:

150 EUR

Sold
Bronzen figuur, Vrouw met kinderen 5039
Bronzen figuur, Vrouw met kinderen

Result:

225 EUR

Sold
Bronzen eekhoorn 5040
Bronzen eekhoorn

Result:

150 EUR

Sold
2 Bronzen boekensteun, Maribu 5041
2 Bronzen boekensteun, Maribu

Result:

170 EUR

Twee ovale plaquettes met portretten 5042
Twee ovale plaquettes met portretten
Starting price 150 EUR
Sold
Keramieken figuur 5043
Keramieken figuur

Result:

170 EUR

Sold
Bronzen figuur, Uil (naar Picasso) 5044
Bronzen figuur, Uil (naar Picasso)

Result:

150 EUR

Sold
Albasten sculptuur 5045
Albasten sculptuur

Result:

120 EUR

Sold
Balinese Maria 5046
Balinese Maria

Result:

50 EUR

Sold
4x Bronzen figuren 5047
4x Bronzen figuren

Result:

120 EUR