This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
1746 Results
Lot: 7176

Grote Chinese drakenpot Ø 32 cm.

Result: 15.000 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot met rondom een grote draak in wolken decor. Afmeting: H 30 x Ø 32 cm. In goede staat.


Lot: 7468

Grote Chinese schotel Ø 46 cm.

Result: 12.000 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gecontourneerd. Geheel gelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In matige staat.


Lot: 2701

Ottomaans zilveren kromzwaard

Result: 7.500 EUR

Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...


Lot: 7508

Vier oude Chinese muntstukken

Result: 7.500 EUR

Vier oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,5 - 4,2 cm. In goede staat.


Lot: 5000

Bronzen figuur, Mannelijk naakt

Result: 4.500 EUR

Zeer groot bronzen figuur. Mannelijk naakt. Gesigneerd A. Rodin (naar). Afmeting: H 104 cm. In goede staat.


Lot: 7013

18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.

Result: 4.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7112

Grote Chinese vaas, H 44 cm.

Result: 3.750 EUR

Grote Chinees porseleinen trompet-vormige vaas met landschap/draak decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In goede staat.


Lot: 7206

Chinese wandvaas, H 19,8 cm.

Result: 3.500 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.


Lot: 33

Bijzondere uil-klok

Result: 3.250 EUR

Bijzondere uil met zilver, lapis lazuli en een horloge. Uil gemaakt uit een kokosnoot fraai versierd met zilver, poten vleugels en kop. De kop is bezet met 2 grote lapis lazuli stenen als ogen. Als je...


Lot: 3643

Zeldzaam Amsterdams staand horloge

Result: 3.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...


Lot: 2146

Stel kandelaren met putti

Result: 2.750 EUR

Stel monumentale bronzen kaarskandelaren met putto. Gebruineerd en gepolijst. Met Carrara marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.


Lot: 7038

Chinese pijvaas met draak, H 28 cm.

Result: 2.750 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en opgewerkte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.


Lot: 7462

Chinese drakenschaal Ø 19,2 cm.

Result: 2.750 EUR

Chinees porseleinen drakenschaal in lotusbloem-vorm. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,2 x Ø 19,2 cm. In goede staat.


Lot: 2704

Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.

Result: 2.500 EUR

Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.


Lot: 5070

Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko

Result: 2.500 EUR

Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.


Lot: 7169

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

Result: 2.500 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.


Lot: 7615

Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm.

Result: 2.500 EUR

Drie Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.


Lot: 1027

Wijnberg, Meisjes portret

Result: 2.250 EUR

Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.


Lot: 7004

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Result: 2.250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...


Lot: 7007

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.

Result: 2.250 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Lot: 7077

Chinese rood-glazuur vaas, H 26,5 cm.

Result: 2.250 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.


Lot: 7100

Twee Familie Rose kopjes Ø 8,7 cm.

Result: 2.250 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 8,7 cm. In goede staat.


Lot: 7265

Chinese trekpot

Result: 2.250 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chips deksel onderrand + tuit. Afmeting: 14 x 20 x 12 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7596

Chinese waterpot Ø 22 cm.

Result: 2.250 EUR

Chinees porseleinen waterpot met schub-achtig glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 22 cm. In goede staat.