This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Auction on Thursday, April 7, 2022 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
447 Results
Lot: 1399

Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij

Result: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Bomenpartij voor boerderij. Verf laat op paar plaatsen los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 35 cm. In redelijke staat.


Lot: 1330

R.A. Reemer, Gevecht

Result: 150 EUR

R.A. (Arnold) Reemer, 1967. 1925 - 1981. Gevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.


Lot: 1178

Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel

Result: 450 EUR

Antiek religieus schilderij (of schoorsteenstuk?) met annotatie 1618. Met voorstelling van biddende Jezus met engel. Afmeting: H 100 x B 59 cm. In goede originele staat.


Lot: 1085

C.J. Mention, Bruine beren

Result: 375 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Bruine beren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.


Lot: 1027

Wijnberg, Meisjes portret

Result: 2.250 EUR

Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.


Lot: 1254

Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Result: 550 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.


Lot: 1253

C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt

Result: 275 EUR

Cornelis Kloos, 1952. 1895 - 1976. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op board. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.


Lot: 1200

Henriëtte Huquenin, Muziektent

Result: 170 EUR

Henriëtte Huquenin. 1903 - 1994. Titel: Muziektent dorpsfeest. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Lot: 1160

J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955

Result: 450 EUR

Jan van de Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Steenfabriek Hengelo 1955. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Lot: 1154

Onduid. gesig., Schotse hooglanders

Result: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.


Lot: 1141

J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen

Result: 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.


Lot: 1031

A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht

Result: 200 EUR

A.P. Schotel (1890 - 1958 Laren). 1926. Impressionistisch havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.


Lot: 1012

J.W.H.H., Besneeuwd Tiroler berglandschap

Result: 750 EUR

J.W.H.H. '50. Duitse School. Besneeuwd Tiroler berglandschap met skiërs. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Lot: 1340

Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel

Result: 100 EUR

Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Lot: 1338

Ongesigneerd, Achterhof met figuren

Result: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Achterhof met figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 30 x B 26 cm. In goede staat.


Lot: 1264

Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht

Result: 160 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.


Lot: 1221

C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven

Result: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Lot: 1201

Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed

Result: 275 EUR

Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goed staat.


Lot: 1199

Keith Haring, Dansende zwangere dames

Result: 550 EUR

Keith Haring. Groot werk. Nr. 17/200. Dansende zwangere dames. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 98 cm. In goede staat.


Lot: 1115

C. Cornelisz, Stilleven met kersen

Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Lot: 1114

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord

Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Lot: 1057

P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam

Result: 160 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Lot: 1043

Willem Witsen, Dorpsgracht

Result: 800 EUR

Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.


Lot: 1041

Lucebert, Geesten 1963

Result: 300 EUR

Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Geesten. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.