Zeer zeldzame kapitale armband, goud op zilver armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten, eenvoudig geslepe...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Gevlochten armband met in een witgouden opengewerkt element bezet met 11 briljant geslepen diamanten en 20 singlecut geslepen diamanten. breedte 5-12mm. De a...
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Cassette met zilveren lepels, 833/000. Cassette met 12 theelepels, een suikerschep en een theeduim, met apostelen. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. Totaal ca 165 gram. 10-12cm. In goede staat
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Drie-delig 835/000 zilveren mokka servies. Bestaande uit: Mokkakan, roomkan en suikerkom met oorgrepen. Model Buton. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Anno: R 1952 en W 1956. Ca. 444 gr. 15 x 8 x 1...
Zilveren roomstel, 835/000, met melkkan, suikerbak en dienblad, rechthoekig gecontourneerd, model Versaille. Importeurskeur: D.Aubert, Den Haag. Totaal ca 433 gram. 19x13x8cm. In goede staat
A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren strooibus, 835/000, geplaatst op een vierkante voet met een ronde rand voorzien van cannelures. De strooibus is versierd met acanthusbladeren en lambrequins. 7x7x19cm. ca 182 gram. De bus is ...
H.C. Maclean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.
Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...
Antieke zilveren papegaaienbeugel, 833/000, voorzien van fraai graveerwerk met papegaai en krullen. Voorzien van draagketting en geborduurde tas. Schoonhoven, jl.:N:1806. Voorzien van gravure aan de b...
Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...
Fraaie zilveren suikerbak, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde opengewerkte suikerbak met voluten, krullen en rasterpatroon. Geplaatst op een ronde gladde voet en voorzien van een gecontourneer...
Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Kees Andrea. 1914 - 2006. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.