This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-  

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
158 Results
Lot: 3561

Franse pendule

Result: 500 EUR

19e Eeuwse Franse Oosterse bronzen pendule met putti + halve maan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 37 x 13 x 34 cm. In goede staat.


Lot: 3651

Westminster tafelklok

Result: 140 EUR

Grote Westminster tafelklok met kwartier-slag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Lot: 3632

Friese staartklok

Result: 30 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.


Lot: 3657

Chinese cloisonné klok

Result: 200 EUR

Chinese cloisonné tafelklok van messing met emaille wijzerplaat. Glas mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 3646

Antieke Franse kolompendule

Result: 140 EUR

Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en vergulde messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ongereinigd. Afmeting: 45 cm. In goede staat.


Lot: 3643

Staande klok, H 255 cm.

Result: 150 EUR

19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.


Lot: 3642

Drie antieke Schwarzwalder klokken

Result: 60 EUR

Drie antieke Duitse Schwarzwalder wandklokken, waarvan één met blikken wijzerplaat. Divers. Afmeting: 23 - 36 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 3641

3x Regulateur klok

Result: 70 EUR

Drie antieke Duitse regulateur-klokken. Divers. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijke staat.


Lot: 3640

Friese staartklok

Result: 70 EUR

19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.


Lot: 3639

2x Zaanlander klokken

Result: 40 EUR

Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 3638

Drie antieke regulateurs, 1900

Result: 100 EUR

Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.


Lot: 3636

Friese staartklok

Result: 70 EUR

19e Eeuwse Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Eikenhout. Afmeting: 140 cm. In goede staat.


Lot: 3635

Westminster staande klok, H 203 cm.

Result: 120 EUR

Westminster staande klok in eikenhouten kast. Met harpslinger + seconden aanduiding. Kwartierslag op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.


Lot: 3634

Franse comtoise

Result: 70 EUR

Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.


Lot: 3629

Friese staartklok

Result: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 140 cm.


Lot: 3624

Twee scheepsklokken Ø 19 - 26 cm.

Result: 80 EUR

Twee scheepsklokken. Tweede helft 20e eeuw. Vernikkeld metaal. Eén secondenwijzer mist. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In goede staat.


Lot: 3617

Antieke Franse tandheugelklok, 1920

Starting price 180 EUR

Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Lot: 3606

Antieke Franse reiswekker, 1900

Result: 130 EUR

Kleine antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Haarlijn wijzerplaat rechts boven. Ongereinigd. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.


Lot: 3605

Antieke Franse kolompendule, 1860

Result: 150 EUR

Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met console + florale intarsia. Circa 1860. Afmeting: H 53 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Lot: 3603

Franse pendule, 1860

Result: 70 EUR

Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule. Vrouw met zeis en koren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Lot: 3601

Antieke vrijslinger, 1890

Result: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit F.M.S. vrijslinger. Circa 1890. Afmeting: 96 cm. In goede staat.


Lot: 3580

Franse comtoise

Result: 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met lyra slinger + ankergang. Afmeting: 45 x 28 x 17 cm. In zeer goede staat.


Lot: 3575

Antieke Franse lakwerk reiswekker

Result: 375 EUR

Antieke Franse lakwerk reiswekker met messing inleg. Gesigneerd Hatton a Paris. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.


Lot: 3566

Vier Franse pendule uurwerken

Result: 325 EUR

Vier antieke Franse pendule uurwerken. Bestaande uit: Drie Franse pendule uurwerken + één zakhorloge uurwerk. Eén uurwerk in platine gesigneerd, circa 1800 -1780. Etienne Baillon Paris. Eén uurwerk e...