This website uses cookies

53. Juliveiling 2022

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
3035 Results
Lot: 7761

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.

Starting price 60 EUR

Lot: 7762

Twee Japanse Imari schotels Ø 37 cm.

Result: 80 EUR

Lot: 7763

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.

Result: 450 EUR

Lot: 7764

Twee Chinese/Kantonese gemberpotten Ø 11 cm.

Starting price 50 EUR

Lot: 7765

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.

Starting price 80 EUR

Lot: 7766

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

Result: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.

Lot: 7767

Antiek Oosters figuur, H 21 cm.

Starting price 150 EUR

Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot: 7768

Chinese kom Ø 16,4 cm.

Result: 375 EUR

Lot: 7769

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.

Starting price 1.200 EUR

Lot: 7770

Vier oude + antieke bronzen schalen

Starting price 90 EUR

Lot: 7771

Vier delen Imari porselein

Result: 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: kraagvaas, vaas met tuin decor, schotel en een bord met floraal decor. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.