This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Amsterdams staand horloge, scheepjesmechaniek
Result: 15.000 EUR

Zeer fraai Amsterdams staand horloge. Eikenhout met wortelnoten opgelegd. Uurwerk met volle kalender en scheepjesmechaniek. Gesigneerd Hendrik Schoonbeek Amsteldam. 288x56x34cm

Jan te Wierik
Result: 5.850 EUR

Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen

2x Percussie pistolen
Result: 2.750 EUR

Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U

Frederik Jacobus du Chattel, zomer
Result: 2.000 EUR

Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G

Zilveren
Result: 1.200 EUR

Antiek Hollands zilveren chatelaine met naaldenkoker, breinaaldenschede en schaar. Zeer mooi verzamelobject 19e eeuws. 835/000 151gr. Cond.: G

Bebe Jumeau 36 in koffer
Result: 1.200 EUR

Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.

Cor Noltee
Result: 1.100 EUR

Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, boer met ossenspan 40x60cm. Cond.: G

Miniatuur kabinet
Result: 1.100 EUR

Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...

2 Zilveren kandelaars
Result: 1.000 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Geweer, vuursteen
Result: 1.000 EUR

Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U

Creolen WG
Result: 900 EUR

Creolen WG 750/000 met 40 briljanten samen 0.75 ct TW/VSI L 20 mm.,3.0 gr.(voorm.verk.pr. 3930.- euro)

J. van Vuuren, locomotiefhuisje
Result: 900 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G

Kees Terlouw,Melktijd
Result: 900 EUR

Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G

Cornelis Koppenol
Result: 900 EUR

Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met schapen en koeien 24x30cm. Cond.: G

Anthon Heyboer
Result: 900 EUR

Anthon Heyboer, acryl op papier, 4 vrouwen 80x110cm. Cond.: G

Pop, Frans Gaultier
Result: 900 EUR

Gaultier, vaste blauwe ogen, gaatjes in de oren, blonde krullen pruik, gesloten mond alles origineel 36cm. Cond.: G

Pendule, verguld
Result: 900 EUR

Vuurvergulde 19e eeuwse Franse pendule met verzilverde wijzerplaat, touwslingeruurwerk gesigneerd M.B. 345. Bovenop een zittende vrouw met hand in haar zij. Uurwerk is paar jaar geleden gerepareerd 4...

Duitse barok secretaire
Result: 900 EUR

Duitse baroksecretaire ca. 1780 van vurenhout, orgelgebogen. Boven- en onderstuk met smeedijzeren handgrepen. Bovenstuk met ossekop. Binnenwerk met 8 lades trapgewijs. Alles met originele sloten 211x1...

Zilveren theelicht
Result: 800 EUR

Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U

2 Portretten in ovale lijst
Result: 800 EUR

Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R

Jo Schrijnder
Result: 800 EUR

Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, wilde ganzen 51x68cm. Cond.: G

Bouille stijl meubel
Result: 800 EUR

Franse Bouille stijl meubel 19e eeuw ingelegd met koper en schildpad. Bronzen ornamenten op de schuine hoeken. Marmeren blad en origineel slot met sleutel. In zeer goede staat. Minimale restauratie no...

Notenhouten Franse buffetkast
Result: 800 EUR

Grote bijzondere notenhouten buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk, zuilen, kapitellen en lijstwerk. Zwaar uitgevoerd met 7 gebeeldhouwde koppen. Vermoedelijk Zuid-Holland/België. In zeer goede st...

Eiken tweedeurs kast 1820
Result: 800 EUR

Massief eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1820 met schuine hoeken. Onder met 1 lade. Deuren en zijkanten met geborste panelen, kast is geheel demonteerbaar 192x183x73cm. Cond.: G