Diese Webseite verwendet Cookies

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Amsterdammer
Ergebnis: 8.500 EUR

Jan Voerman, gezicht op Hattem
Ergebnis: 6.500 EUR

Zilveren leeuwenwagen
Ergebnis: 4.400 EUR

Papieren afslag 3G 1800
Ergebnis: 3.750 EUR

Papieren afslag 3 Gulden 1800. Eenzijdig Bataafse republiek, proefontwerp!. RRRR. verguld, cond.: PR+ ( incl. aankoopbon van FL. 2.500,- )

Schilderij, interieur
Ergebnis: 3.100 EUR

Gouden gulden Utrecht
Ergebnis: 2.900 EUR

Gouden gulden Utrecht, zonder jaar Cond.: ZFR

Beker met deksel
Ergebnis: 2.600 EUR

Staande klok
Ergebnis: 2.250 EUR

Kaaspers
Ergebnis: 2.200 EUR

Atlas met 19 antieke landkaarten
Ergebnis: 2.150 EUR

Choker GG briljant
Ergebnis: 2.000 EUR

Bronzen beeld, geliefden
Ergebnis: 1.950 EUR

Vitrinekast
Ergebnis: 1.600 EUR

Schilderij, Dievenbach
Ergebnis: 1.500 EUR

Vaas, Kang Xi, 18e eeuw
Ergebnis: 1.500 EUR

Groot zilv. bestek
Ergebnis: 1.450 EUR

Gouden zakhorloge
Ergebnis: 1.400 EUR

Zakhorloge 585/000, gemerkt A. Lange & Sohne. Bijzonder fraai werkend zakhorloge, ø 54 mm. ca 106 gr

Adolfs, Indonesische man met haan
Ergebnis: 1.400 EUR

Beeld, violist
Ergebnis: 1.375 EUR

Gouden afslag duit
Ergebnis: 1.300 EUR

Stad Utrecht gouden afslag duit, Cond.: PR-

Piedestal, Atlasfiguur
Ergebnis: 1.150 EUR

Gouden slagwerk horloge
Ergebnis: 1.100 EUR

Etalagepop
Ergebnis: 1.060 EUR

Kist, 19e eeuw
Ergebnis: 1.050 EUR