Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Groot beeld, Maurice le Blanc
Ergebnis: 1.500 EUR

Zeer groot antiek bronzen beeld gesigneerd, Maurice le Blanc 1864-1941, omstreeks 1900 voorstellende een indiaan te paard met slang, 65x82x26cm. in goede staat.

Houten Madonna
Ergebnis: 700 EUR

Achtiende eeuwse houtgestoken Madonna met ivoren hoofden (Zuid Duitsland of Frankrijk) met originele polychromie 58cm. Cond;G

Houten Barock buste
Ergebnis: 500 EUR

Grote Duitse Barock houtgestoken buste omstreeks 1700, met cherubijnkoppen en ranken, originele polychromie, 1 achterpoot vervangen, 59x32x17cm. Cond:G

Bronzen beeld, Moor
Ergebnis: 450 EUR

Negentiende eeuwse bronzen figuur van een Arabische man met kruiken, gesigneerd Debut(marcel debut 1865-1933), en gietstempel, omstreeks 1880 32,5cm Cond:G

Bronzen beeld vrouw
Ergebnis: 400 EUR

Negentiende eeuws frans bronzen figuur, door Ferdinand Barledienne 1810-1892, voorstellende Athene, 39cm in goede staat

Corpus, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 350 EUR

Zeer groot 17e-18e eeuws houtgestoken corpus Christi, met restpolychromie en gouddecor, Zuid -Duitsland, in goede originele staat 105x79x23cm.

Houten Madonna, 18e eeuw
Ergebnis: 350 EUR

Achttiende eeuwse houtgesneden Madonna met kindje Jezus, met originele polychromie(licht wormbeval) 44cm Cond:G

Bronzen beeld man
Ergebnis: 280 EUR

Negentiende eeuws bronzen beeld, man met verkondiging en zwaard, ongesigneerd 41cm.

3 Bronzen nonnetjes
Ergebnis: 225 EUR

Bronzen figuur, 3 zusters door Martin Stolk Enschede 1928-hengelo 2014 , 5,5x8x11cm Cond:G

Bronzen vrouw met duif
Ergebnis: 220 EUR

Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.

Bronzen gebonden man
Ergebnis: 200 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, gebonden man, gesigneerd W. Lehmbruck, 37cm. Cond:G

Bronzen beeld, Quang Ying
Ergebnis: 190 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm

Bronzen haas
Ergebnis: 180 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, springende haas, in goede staat 34cm

Grote bronzen leeuw met slang
Ergebnis: 140 EUR

Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm

Bronzen boekensteun, uil
Ergebnis: 140 EUR

Grote bronzen boekensteun met marmeren basement 21e eeuw, voorstellende een uil in Art Deco stijl, gesigneerd Fernandez 35cm. Cond:G

Bronzen figuur
Ergebnis: 135 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, Romein dood duivel, in goede staat 36cm. Cond;G

Bronzen beeld, man op rots
Ergebnis: 125 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1880, voorstellende een schipbreukeling op albasten rots(Robinson Crusoe?) 17x18x12cm Cond:G

Bronzen uil op boeken
Ergebnis: 120 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een uil op boek, gesigneerd Christian marochetti, in goede staat 34cm.

Bronzen beeld
Ergebnis: 120 EUR

Antiek Chinees bronzen beeld wijsheer met schrift op rug, originele polychromie, stukjes verf missen 24cm Cond:G

Bronzen eend
Ergebnis: 100 EUR

Grote bronzen eend op marmeren voet 21e eeuw gesigneerd Francois Pompon, in goede staat 37x31x18cm.

2 Moderne bronzen beeldjes
Ergebnis: 100 EUR

Twee moderne bronzen beelden, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd M. Rensink Holten nr 13/20, 2 kleurig gepatineerd, 12 cm. Cond:G

Buste, Jezus, Beroude
Ergebnis: 90 EUR

Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.

Bronzen moderne buste vrouw
Ergebnis: 90 EUR

Moderne bronzen buste met marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een expressionistische damesbuste 30cm in goede staat

Bronzen varken
Ergebnis: 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat

Hand met torso, naar Dali
Ergebnis: 80 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een hand met daarin een vrouwentorso ( naar Dali) 16x23x10cm. Cond:G

Ronde plaquette
Ergebnis: 70 EUR

Edward William Wyon 1811-1805, mythologische scene, bronzen plaquette op natuursteen, 3.5xø18cm. in goede staat

Samac beeld
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Frans compositiemetalen vissersjongen met een pikhaak op houten sokkel, depart de peche omstreeks 1880, 41cm. Cond:G

Terracotta buste van dame met mandoline
Ergebnis: 50 EUR

Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R

2 Bronzen eenden, Adrie de Waard
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.

3 Bronzen olifanten
Ergebnis: 30 EUR

Drie decoratieve messing olifanten 2e helft 20e eeuw in goede staat 17-28cm.

Groot marmeren buste dame
Startpreis 1.750 EUR

Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat

Groot bronzen beeld
Startpreis 1.600 EUR

Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.

Houten Boedha beeld Chinees
Startpreis 1.500 EUR

Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G

2 Vuurvergulde bronzen kandelaars
Startpreis 1.250 EUR

Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.

Bronzen beeld, man
Startpreis 950 EUR

Zeer groot zwaar antiek bronzen beeld door H. Sparreboom 1924, voorstellende een Griekse jongeman met kelk, in goede staat 66cm.

Groot Art Deco beeld, gondel
Startpreis 850 EUR

Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...

Samac beeld muzikant
Startpreis 750 EUR

Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G

2x Houten beeld narren
Startpreis 750 EUR

Twee grote zeldzame 19e eeuwse notenhout gesneden narren, in schommel, met ophangbevestiging, mooie kwaliteit, 48-50cm. Cond:G

Jugendstill Beeld
Startpreis 650 EUR

Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm

Bronzen beeld man met mandoline
Startpreis 650 EUR

Antiek Frans bronzen beeld, man met mandoline, omstreeks 1900, gesigneerd P. Dubois(1827-1905 le Chanteur Florentin), mooie patina in zeer goede staat 58cm.Cond:G

2 Marmeren bustes
Startpreis 600 EUR

Twee antieke marmeren bustes omstreeks 1900, dames met hoofddoek, gesigneerd. A. Bijprien, in goede staat 27cm.

2 Bronzen beeldjes, Bergman
Startpreis 550 EUR

Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G

Houten religieus beeld
Startpreis 500 EUR

Zeer groot 18e/19e eeuws houtgestoken religieus beeld, originele polychromie, handbeschilderd, het beeld is opgebouwd uit diverse segmenten, 150cm. Cond:G

Bronzen beeld Ferrat
Startpreis 500 EUR

Negentiende eeuws groot bronzen beeld op originele marmeren sokkel met bronzen plaquettes, gesigneerd H. Ferrat, vrouw met ampfora, marmer heeft beschadigingen, Charles Hippolyte Ferrat 1830-1882, 49-...

Bronzen beeldje met ivoor, vrouw
Startpreis 480 EUR

Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.

Bronzen beeldje met ivoor
Startpreis 460 EUR

Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G

2 Bronzen beelden, paarden
Startpreis 450 EUR

Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm

2 Bronzen bustes, lachende jongens
Startpreis 420 EUR

Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en huilende jongen 19cm. Cond:G