Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

13 Modelauto's 1:24
Startpreis 75 EUR

Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...

Bronzen hanglamp, 3 albast schalen
Ergebnis: 60 EUR

Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.

Imari petroleumlamp
Ergebnis: 60 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Hanglamp Art Deco
Ergebnis: 40 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Antieke precizie weegschaal
Startpreis 100 EUR

Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G

Bronzen plaquette
Startpreis 30 EUR

Oude bronzen plaquette in houten lijst, 20e eeuw 17x20cm.

Koperwerk (divers)
Ergebnis: 40 EUR

Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.

Tafelstuk met glas
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel
Ergebnis: 50 EUR

Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.

Ivoren pagode
Startpreis 60 EUR

Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.

2 Werken 18e/19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.

Ree (1x)
Ergebnis: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Werner Laves
Startpreis 120 EUR

Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afm. 42x58 cm. Cond.: G.

Olielamp
Ergebnis: 30 EUR

Vooroorlogse glazen petroleumlamp. Ca. 1930. Afm. 43 cm. In goede staat.

J.W. Rosier, portret heer.
Ergebnis: 110 EUR

J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

3 18e eeuwse werken
Startpreis 80 EUR

Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G

Hallamp met glas
Ergebnis: 90 EUR

Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.

Schilderij op koper
Startpreis 150 EUR

Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G

Kandelaren (2x)
Ergebnis: 30 EUR

Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.

2x Houtsnijwerk
Startpreis 40 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.

Luigi Fagioli
Startpreis 100 EUR

Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startpreis 100 EUR

Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.

Groot lot bestek
Ergebnis: 55 EUR

Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet

Lot spaarpotten
Ergebnis: 40 EUR

Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.