Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Pronkbeker
Startpreis 15 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M

Glazen vaas
Startpreis 15 EUR

Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R

Lot Glas
Startpreis 15 EUR

Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G

4 Paar zilveren oorhangers
Startpreis 20 EUR

Vier paar zilveren oorhangers, met brisures en haken. Bewerkt, met zoetwaterparel en zirconia. Totaal ca 5 gram

Lot met horloges
Startpreis 20 EUR

Lot horloges, 6x, bestaande uit 2 digitale horloges uit staal, 2 double, en een los uurwerk: Chevalier en cochet 8621

Armband, barnsteen
Startpreis 20 EUR

Gevlochten armband van barnstenen met grote ovale barnsteen in het midden. 21x4cm.

Suikerschep, zilver.
Startpreis 20 EUR

Zilveren suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.

Lepel, zilver.
Startpreis 20 EUR

Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.

Suikerschep, zilver.
Startpreis 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.

2 antieke gravures
Startpreis 20 EUR

Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G

Deligny, aquarel
Startpreis 20 EUR

J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G

A. Gravier
Startpreis 20 EUR

A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G

Litho, Wolfgang Gäfgen
Startpreis 20 EUR

Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.

Perzisch kleed
Startpreis 20 EUR

Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G

Murano glazen schenkkan
Startpreis 20 EUR

Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G

Lot Murano glas
Startpreis 20 EUR

Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G

10 Diverse glazen
Startpreis 20 EUR

Lot diverse mondgeblazen glazen, 19e eeuw, enkele chips 12-20cm. Cond:R/G

Lot Hollands keramiek
Startpreis 20 EUR

Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegels in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G

Engels tablet met serviesje, Grindley
Startpreis 20 EUR

Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G

Grote keramieken schaal
Startpreis 20 EUR

Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G

Lot parelmoer
Startpreis 25 EUR

Lot parels/ parelmoer bestaande uit 2 snoeren met parels en 2 snoeren met parelmoer waarvan een met grillig vorm kralen.

Lot tedora bedel
Startpreis 25 EUR

Lot Tedora bedels,8x, zilver, 925/000, hartjes met naam. Totaal ca 33,5 gram. Nieuw

Zilveren armband
Startpreis 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, Schakelarmband met langwerpige gematteerde schakels voorzien van een omslag in het midden. breedte 5 mm. totaal ca 12 gram. Voorzien van veiligheid. Lengte 19 cm. In goede s...

Zilveren brede ring
Startpreis 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, Ti Sento, met zirconia's. Brede ring met banen waarvan één baan pavé gezet met zirconia's. Breedte 16 mm. ø 51 ca 17 gr. In goede staat