Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

KPM servies
Startpreis 400 EUR

Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies met floraal- en goud decor. Handbeschilderd. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, zes gebakborden, zes kop+schotels. Minimale chip mogeli...

KPM servies, dieren
Ergebnis: 400 EUR

Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....

KPM servies
Ergebnis: 400 EUR

Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies. Circa: 1900. Handbeschilderd met vlinders, floraal- en goud decor. Bestaande uit: Twee koffiekannen, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, vijf gebakborden. M...

KPM servies
Startpreis 350 EUR

Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen theeservies met florale- en goud decors. Handgesigneerd + monogram schilder. Bestaande uit: Theepot, suikerpot + melkkan, zes kop+schotels, vier gebakborden. ...

KPM servies
Startpreis 350 EUR

Oud/antiek Duits handbeschilderd 'K.P.M'. porseleinen koffieservies met florale- en goud decors. Monogram 'A.H'. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, ...

Meissen servies,'Gelbe Rose'
Ergebnis: 300 EUR

Duits porseleinen 'Meissen' theeservies. Decor 'Gelbe Rose'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, melk+suikerpot, drie kop+schotels, drie gebakborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm. In goed...

Sitzendorf pronkvaas
Ergebnis: 475 EUR

Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.

Chinese vaas
Ergebnis: 500 EUR

Zeldzame grote Chinese porseleinen flacon fles met drakenhengsels, florale-en figuren decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26,5 cm. In zéér goede staat.

2x Knobbelvaas
Ergebnis: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met florale decors. Eén gaaf, één met scheur. Afmeting: 28,5 x 13,3 cm ø. In redelijk/goede staat.

Delfts tegeltableau, naar Spinger
Ergebnis: 2.200 EUR

Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...

Kang Xi kan en potje met zilv. montuur.
Ergebnis: 1.100 EUR

Twee maal 18e - 19e eeuws Chinees porselein,met figuren in landschap decors en zilveren monturen, 833/000, met geschulpte randen, versierd met graveerwerk. Eén maal melkkan, knobbeltje hengsel eraf. ...

2 Meissen beeldjes met ganzen.
Ergebnis: 375 EUR

Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren. Eerste helft 20e eeuw. 'Meisje voert kippen', duim gelijmd. 'Jongen voert ganzen', chips basement, snavel + voer. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/g...

Meissen beeldjes.
Ergebnis: 450 EUR

Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren ('Marcolini Zeit'). Circa 1800, na 1774. 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 1...

Hoechst figuren.
Ergebnis: 410 EUR

Twee antieke Duitse 'Hoechst' porseleinen figuren. Circa 1758 - 1766, of 'Passau' 19e eeuw. 'Vrouw met haan', goed. 'Man met hond', één vinger eraf + pootje hond gelijmd. Afmeting: 16 - 16,5 cm. In re...

2 x Kang Xi borden.
Ergebnis: 300 EUR

Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.

Karlsruhe plaquette
Startpreis 400 EUR

Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica zuil
Ergebnis: 330 EUR

Grote 19e eeuwse gemerkte historisme Neo Renaissance majolica piedestal. Gemerkt 'WS + S 11002'. Circa: 1880. Paar hoeken gerestaureerd. Afmeting: 90 x 37 x 40 cm. In redelijke staat.

6 x Kop + schotels.
Ergebnis: 650 EUR

Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's en zotjes. Circa: 1800. Kopjes haarlijnen en chips. Eén schotel beschadigd, vijf goed. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijke staat.

4 x groot Chinees bord.
Startpreis 250 EUR

Vier maal 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen schotels met tuin decors. Drie maal goed, één maal haarlijn. Afmeting: 3 x 27,7 cm ø. In redelijk/goede staat.

5 Borden, Kellinghusen
Ergebnis: 300 EUR

Vijf Duitse 18e - 19e eeuwse 'Fayence Kellinghusen' borden met handbeschilderde polychrome decor. Eén bord ingekort + restauraties. Afmeting: 26 - 32 cm. In redelijke staat

Empire servies met beschilderingen
Startpreis 350 EUR

Vroeg 19e eeuws antiek Frans handbeschilderd Empire servies met goud decor, landschappen en figuren. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, schaal, vaas en tien koppen met schotels. Minimale chip m...

17e Eeuws beschilderde kruik
Ergebnis: 290 EUR

Zeldzame 17e eeuws beschilderde kruik met teksten: Cornelis Tromp Chattam 1667. John Evertsen, Cornelis Evertsen, Johan de Liefde, Willem van Gent, Aert van Nes, Michiel A . de Ruyter, Geb. 1607 - Ges...

2 Delftse schotels, 18e eeuw.
Ergebnis: 110 EUR

Twee 18e eeuws Delftse schotels. Eén maal met pagode, florale decor in coulissen (randschades). Eén maal gelobte plooischotel met landschap decor, mogelijk Duitsland (goed). Afmeting: ø 22,5 - 28,5 cm...

Italiaanse 'Fayence' sierschotel.
Ergebnis: 140 EUR

Grote antieke 18e - 19e eeuwse Italiaanse 'Fayence' sierschotel met polychrome beschildering. Romeins. Verso initialen. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.