Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.
Startpreis 1.800 EUR

Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'.
Startpreis 1.200 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Herman Brood, 'V7 2000'.
Ergebnis: 2.500 EUR

Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, 'Koeien'.
Ergebnis: 350 EUR

Willem Frederick Hulk. 1852 - 1906. 'Twee koeien in zomers landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Henriëtte Ronner
Startpreis 9.000 EUR

Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. Belangrijk en groot werk. 'Boer met terugkerend vee bij avond'. Schilderij staat afgebeeld in boek van Henriëtte Ronner Knip, (ter inzage). Olieverf op linnen. Afm. 1...

Jan te Wierik, Acryl.
Ergebnis: 950 EUR

Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. 'Baas met hond'. Acryl op papier. Afmeting: 97 x 69 cm. In goede staat.

Herman Brood, melkbus
Ergebnis: 150 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Door Herman Brood beschilderde melkbus met origineel certificaat van Koos van Dijk. Titel: ´Molkerei´. Acryl op metalen melkbus. Afmeting: 58 x 36 cm ø. In goede staat.

Herman Brood, 'Clown'.
Ergebnis: 2.000 EUR

Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'Clown'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 125 x 160 cm. In goede staat.

Stien Eelsingh, 'Melkende boer'.
Startpreis 1.300 EUR

Stien Eelsingh 1903 - 1964. 'Melkende boer'. Houtskool op papier. Afmeting: 60 x 53 cm. In goede staat.

Henk Dekker, 'Botters op strand'.
Ergebnis: 750 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, 'Landschap met koeien'.
Startpreis 450 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Haagse school. 'Landschap met koeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht'.
Ergebnis: 300 EUR

Ongesigneerd. 'Romantisch Hollands wintergezicht met figuren op het ijs'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,4 x 14,5 cm. In goede staat.

Miniatuur portretje.
Startpreis 900 EUR

Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...

Klaas Bernink, 'Kolderveen bij Giethoorn'
Ergebnis: 1.000 EUR

Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo'
Ergebnis: 1.500 EUR

Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'.
Ergebnis: 2.350 EUR

Ongesigneerd. Circa: 19e eeuw. 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.
Ergebnis: 675 EUR

Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'.
Startpreis 1.450 EUR

Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Karel Appel, 'Clownskop'.
Ergebnis: 700 EUR

Karel Appel, 1979. 1921 - 2006. 'Clownskop'. Nr. 81/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 56 x 79 cm. In goede staat.

Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'.
Startpreis 800 EUR

Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.

J. van Vuuren, 'Duinachtig landschap'.
Startpreis 500 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. 'Duinachtig landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H.J. Wolter, 'Strandgezicht met figuren'.
Ergebnis: 925 EUR

H.J. Wolter. 1873 - 1952. 'Strandgezicht met figuren'. Vlot impressionistisch buitensporig werk van deze schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Loris Grandi
Ergebnis: 700 EUR

Loris Grandi, Italië. 'Moderne compositie met lijnenspel'. Olieverf op linnen. Afm. 100 x 100 cm. In goede staat.

Jacob Ritsema, 'Landschap met huisje aan water'.
Ergebnis: 300 EUR

Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, 'Boeren interieur'
Ergebnis: 220 EUR

A.J. Zwart 1903 - 1981. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Karel Appel, 'Abstracte compositie'.
Ergebnis: 450 EUR

Karel Appel, Amsterdam 1921 - Zürich 2006. Nr. IV A.P. 'Abstracte compositie'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.

Anton Mauve, 'Landschap, herder met schapen'.
Ergebnis: 225 EUR

Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

Wim Helder, 'Bloemstilleven'.
Startpreis 250 EUR

Wim Helder. 1892 - 1966. 'Vaas met diverse bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Van Noort, 'Strandgezicht'.
Startpreis 450 EUR

Van Noort. 'Strandgezicht Zandvoort met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Van Noort, 'Strandgezicht'.
Startpreis 450 EUR

Van Noort. 'Strandgezicht Zandvoort met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.
Startpreis 400 EUR

David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.

Schilderij op rol.
Startpreis 2.000 EUR

Fijn geschilderd Chinees rolschilderij met figuren in tuin decor. Aquarel met goudverf. Hoge kwaliteit. Aquarel op papier. Afmeting: 115 x 40 cm. In goede staat.

G. Corneille, 'Moderne figuren compositie'.
Ergebnis: 150 EUR

Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.

Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'.
Startpreis 400 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. 'Zittend vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

M. van Raden, 'Hollands havengezicht'.
Startpreis 500 EUR

Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.

Monogram R.P.H., 'Postkoets bij avond in stad'.
Startpreis 540 EUR

Monogram R.P.H., Novembre 1903. 'Postkoets bij avond in stad'.Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.

Karel Appel, 'Modern abstract gezicht'.
Ergebnis: 900 EUR

Karel Appel, 1975. 1921 - 2006. 'Modern abstract gezicht'. Nr. 11/50. Zeefdruk op papier. Afmeting: 71 x 59 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Abrahams offer'.
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Twentse watermolen'
Startpreis 150 EUR

Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

G. Hoof, 'Edele man'.
Startpreis 150 EUR

G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.

Modern vloerkleed, door Herman Brood.
Ergebnis: 450 EUR

Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Religieus'.
Startpreis 450 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. ´Kruis afname Jezus Christus´. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

C. Verschuur, 'Houtvesters in bos met paardenspan'.
Ergebnis: 350 EUR

C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouters. 1888 - 1966. 'Houtvesters in bos met paardenspan'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jan Mankes, 'Melkende boerin'
Startpreis 300 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Originele houtsnede gedrukt door den uitgever. Houtsnede op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.

Jan Mankes, 'Kraai'.
Ergebnis: 400 EUR

Jan Mankes. 'Kraai'. 1889 - 1920. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 25,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Landschap met boerenhuis en figuren'.
Startpreis 800 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toe te schrijven aan C.H. Meiners. 1819 - 1894. 'Landschap met boerenhuis en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 21,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e-18e eeuw.
Ergebnis: 225 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.

Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh
Startpreis 250 EUR

Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Meisje met bladmuziek'.
Startpreis 450 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.

A. Heyboer, 'Abstract figuratieve voorstelling'.
Ergebnis: 130 EUR

Anton Heyboer, 1983. 1924 - 2005. 'Abstract figuratieve voorstelling'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 61 cm. In goede staat.

A. Heyboer, 'Vier vrouwen'.
Ergebnis: 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.

Marie Adelaide Langeveld Dubourcq, 'Vaas met anemonen'.
Ergebnis: 400 EUR

Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

Aris Knikker
Startpreis 650 EUR

Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat

Herman Bogman, 'Vaas met berberis'.
Startpreis 400 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. 'Vaas met berberis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 41 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, 'Twee kalveren in weiland'.
Startpreis 800 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. 'Twee kalveren in weiland'. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Russische signatuur, 'Naakte dames bij bed'.
Startpreis 450 EUR

Kyrillische Russische signatuur. 1978 Lopatkin. 'Naakte dames bij bed'. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 80 cm. In goede staat.

Karel Appel, 'Abstracte compositie'.
Ergebnis: 900 EUR

Karel Appel, 1977. 1921 - 2006. 'Abstracte compositie'. Nr. 1/100. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 75 cm. In goede staat.

J.W. Gruyter, 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'.
Startpreis 600 EUR

J.W. Gruyter. 1856 - 1908. 'Zeilschepen op zee bij avondlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 65 cm. In goede staat.

T.H. Lindner, 'Interieur met 18e eewse figuren'.
Ergebnis: 80 EUR

Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'.
Startpreis 600 EUR

Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.

J. Wevers, 'Hollands stadsgezicht'.
Startpreis 100 EUR

J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.

W.B. Stoof, 'Jongedame met brief'.
Ergebnis: 650 EUR

W.B. Stoof. Fec. '80. 1816 - 1900. 'Fijn geschilderd portret van een jonge dame met brief'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 65 cm. In goede staat.

Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.
Startpreis 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, 'Zomers impressionistisch strandgezicht met figuren'.
Startpreis 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

J.H. Boshamer, 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'.
Ergebnis: 350 EUR

J. H. Boshamer, 1859. 1775 - 1862. 'Italiaans landschap met ruïne en figuren over rivierbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 53 x 63 cm. In goede staat.

A. Jacobs, 'Landschap met ossenspan'.
Ergebnis: 280 EUR

Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.

H. Welsink, 'Panoramisch landschap bij avond'.
Startpreis 500 EUR

Hermanus Welsink. 1809 - 1888. 'Panoramisch landschap bij avond met figuren en boerenhuisje'. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

N. Steffelaar.
Startpreis 600 EUR

Nicolaas Steffelaar. 1852-1918. 'Eieren halen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.

Gerard Krol, 'Buurse beek'.
Ergebnis: 275 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. 'Buurse beek met vrouw op brug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, 'Drentse boerderij met strokap'.
Ergebnis: 300 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. 'Drentse boerderij met strokap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.
Startpreis 450 EUR

P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.

W.A. Gijzeman ,'Bloem stilleven'.
Startpreis 175 EUR

W.A. Gijzeman. 1870 - 1920. 'Bloem stilleven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Chinees schilderij.
Ergebnis: 400 EUR

Oud Chinees handgeschilderd schilderij met florale en tekst decor. Gesigneerd China. 20e Eeuw. Afmeting: 170 x 58 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Fries interieur'.
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.

Franse lithografie, 'Moderne compositie'.
Ergebnis: 850 EUR

Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.

Gesigneerd, 'Ruïne bij avondlicht'.
Ergebnis: 200 EUR

Gesigneerd rechtsonder. 19e Eeuw. 'Ruïne bij avondlicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

Monogram W.C.N., 'Muilezel'.
Ergebnis: 475 EUR

Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

J. Lemaiyeur (?) 'Stadsgracht met figuren'.
Startpreis 350 EUR

J. Lemaiyeur (?). Circa: 1900. 'Stadsgracht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.

Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.
Startpreis 200 EUR

Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Koeien in landschap'.
Startpreis 240 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Belgische school. 'Koeien in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 50 cm. In goede staat.

Wim Bos, 'Havengezicht Rotterdam'.
Ergebnis: 320 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.

D.J. Ribbeling, 'Figuratieve compositie'.
Ergebnis: 150 EUR

Dirk Jan Ribbeling 1982. 1932 - 2013. 'Abstract-figuratieve compositie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 130 cm. In goede staat.

R.E. Partridge, '3 Geisha's'.
Ergebnis: 200 EUR

R.E. Partridge. Canada/U.S.A. 'Drie Geisha's'. Olieverf op paneel. Afmeting: 122 x 60 cm. In goede staat.

C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'.
Startpreis 350 EUR

C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Modern vloerkleed, door Corneille Guillaume Beverloo.
Ergebnis: 500 EUR

Groot modern vloerkleed door Corneille Guillamume Beverloo. Nr. 112/125. Titel: 'Le chien bleu'. In goede staat. 200x280cm.

Modern vloerkleed, door Herman Brood.
Ergebnis: 500 EUR

Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.

F.L. Corsius, 'Marktgezicht'
Startpreis 400 EUR

F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.
Startpreis 160 EUR

Jens Joppe. 1930 - . 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

Ursula Aubri, 'Vogel op tak'
Startpreis 250 EUR

Ursula Aubri. 1976 Enschede - Ootmarsum. Moderne compositie, 'Vogel op tak'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Ksperssee, 'Berglandschap'.
Startpreis 125 EUR

Ksperssee ( 1978 - ). Impressionistisch 'Berglandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

Frans Baayens, 'Watermolen Haaksbergen'.
Ergebnis: 100 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Russische Icoon.
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse icoon met heilige. Afmeting: 30 x 23 x 1,5 cm. In redelijk/goede staat.

Russische Icoon.
Ergebnis: 125 EUR

18e - 19e Eeuwse Russische icoon met heilige voorstelling. Afmeting: 22 x 17 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Icoon, 19e eeuw.
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.

Russische Icoon.
Ergebnis: 350 EUR

Prachtige 19e eeuwse Russische icoon met heilige voor stad en goud decor. Afmeting: 31 x 26 x 2 cm. In goede staat.

Robert ....?... 'Naakte dames'.
Startpreis 200 EUR

Robert ..?... Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 'Modern met naakte dames'. Olieverf op linnen. Afmeting: 250 x 120 cm. In goede staat.