Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees bronzen figuur.
Startpreis 30 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afmeting. 18 cm. In goede staat.

Bronzen beeld figuur.
Ergebnis: 20 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 33 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Kunststof beeld 'Naakt'
Ergebnis: 20 EUR

Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Mijnwerker
Ergebnis: 20 EUR

Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afmeting. 39 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, Baby.
Startpreis 125 EUR

Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen modern kunstwerk
Ergebnis: 140 EUR

Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Dame met blinddoek'. Ongemerkt. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

3 Afrikaanse beelden
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.

2x Bronzen 'Vrouwe Justitia'
Ergebnis: 70 EUR

Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.

5x Bronzen figuren (Afrikaans)
Ergebnis: 65 EUR

Vijf antieke Afrikaanse bronzen figuren met restbeschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Bronzen Ghandi
Ergebnis: 55 EUR

Oude bronzen Ghandi buste. 2 Oct. 1869 - 30 Jan. 1948. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Ergebnis: 60 EUR

Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Beeld 'Dame bij put'
Startpreis 500 EUR

Groot antiek beeld. Circa: 1900. 'Meisje bij waterput'. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. Compositie metaal. Afmeting: 74 cm. In goede staat.