Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Penvuur revolver, 7 mm.
Ergebnis: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

3x Pistool (onklaar)
Ergebnis: 85 EUR

Drie antieke pistolen, onklaar. Bij één mist hout van kolf. Afmeting: 13,5 x 22 cm. In redelijke staat.

Militaire cape
Ergebnis: 80 EUR

Oude Hollandse militaire cape met drie sterren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 131 cm. In goede staat.

Antieke schacht bajonet
Ergebnis: 75 EUR

Antieke schacht-bajonet voor sappeursgeweer 184. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Dames pistooltje
Ergebnis: 70 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.

Hartsvanger mes, (19e eeuw)
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuws hartsvanger-mes, met messing en houten heft met eikelen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Lot militaria
Ergebnis: 70 EUR

Groot lot militaria. Onder ander: Rang emblemen, knopen, compas, zaklantaarn etc... Afmeting: 59 x 40 x 18 cm. In goede staat.

Sabel, 19e eeuw.
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Hartsvanger
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse hartsvanger met gewei-heft. Afmeting: 54 cm. In goede originele staat.

Cavalerie sabel, 19e eeuw.
Ergebnis: 65 EUR

19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Ergebnis: 60 EUR

Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'Weversen Kirsch Baul'. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Ergebnis: 60 EUR

Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Antiek kapmes met houten grip.
Ergebnis: 60 EUR

Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.

Dolk met hoornen heft
Ergebnis: 60 EUR

Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Percussie pistool.
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Deutsches Waffen-Journal 66 t/m 2004
Ergebnis: 60 EUR

Complete serie Deutsches Waffen-Journal (DWJ) van 66 t/m 2004

14 Ordners knipsel/verzamelingen oorlog
Ergebnis: 60 EUR

Kavel met 14 ordners vol met diverse krantenknipsels en verzamelingen over de oorlog.

Engelse politie helm, voor 1969.
Ergebnis: 55 EUR

Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.

Franse bajonet voor Lebel geweer
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Engelse politie helm, na 1963.
Ergebnis: 50 EUR

Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.

Engelse Enfield bajonet
Ergebnis: 40 EUR

Engelse 'Enfield' bajonet. '1907 EFD' etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.

Amerikaanse M8A bajonet
Ergebnis: 40 EUR

U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Nederlande bajonet
Ergebnis: 40 EUR

Fraaie antieke Nederlandse M 1895 'Mannlicher' bajonet 'Hembrug'. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Ergebnis: 40 EUR

Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.