Diese Webseite verwendet Cookies

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw 4000
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw

Ergebnis:

1.900 EUR

Verkauft
Mahonie Empire kabinet 4001
Mahonie Empire kabinet

Ergebnis:

4.500 EUR

Verkauft
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw 4002
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw

Ergebnis:

4.750 EUR

Verkauft
Mahonie klapbuffet, Louis Seize 4003
Mahonie klapbuffet, Louis Seize

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Mahonie kabinet, Louis Seize 4004
Mahonie kabinet, Louis Seize

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Verguld altaar, 19e eeuw 4005
Verguld altaar, 19e eeuw

Ergebnis:

1.500 EUR

Schrijfbureau met vitrine-opstand 4006
Schrijfbureau met vitrine-opstand
Startpreis 750 EUR
Hollandse penantkast, ca. 1860. 4007
Hollandse penantkast, ca. 1860.
Startpreis 375 EUR
Hollandse penantkast, ca.1860. 4008
Hollandse penantkast, ca.1860.
Startpreis 375 EUR
Italiaanse kist, 1700 4009
Italiaanse kist, 1700
Startpreis 500 EUR
Vergulde spiegel, 19e eeuw. 4010
Vergulde spiegel, 19e eeuw.
Startpreis 400 EUR
Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw 4011
Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw
Startpreis 2.200 EUR
Verkauft
Gebogen secretaire 4012
Gebogen secretaire

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Munten kabinetje, ca. 1820 4013
Munten kabinetje, ca. 1820

Ergebnis:

850 EUR

Chinees vitrinekastje 4014
Chinees vitrinekastje
Startpreis 850 EUR
Engels kabinet, mahonie. 4015
Engels kabinet, mahonie.
Startpreis 400 EUR
Ingelegd tafeltje, ca. 1850 4016
Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Startpreis 600 EUR
Mahonie bonheur, 19e eeuw 4017
Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startpreis 1.150 EUR
Wortelnoten Barok secretaire. 4018
Wortelnoten Barok secretaire.
Startpreis 2.500 EUR
Verkauft
18e Eeuwse kast met snijwerk 4019
18e Eeuwse kast met snijwerk

Ergebnis:

430 EUR

Verkauft
Mahoniehouten Louis Quinze kabinet. 4020
Mahoniehouten Louis Quinze kabinet.

Ergebnis:

600 EUR

Eikenhouten hoekbank, ca. 1870 4021
Eikenhouten hoekbank, ca. 1870
Startpreis 800 EUR
Mahonie chiffonier, ca. 1820 4022
Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startpreis 1.100 EUR
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw 4023
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw
Startpreis 1.200 EUR