Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw
Ergebnis: 2.500 EUR

Prachtig 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge. Door Paulus Bramer, 1715 - 1750. Met maanstand en datumaanduiding. Mooie plated en vergulde wijzerplaat. Afmeting: 265 cm. In goede staat.

Boog pendule
Ergebnis: 2.200 EUR

Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw
Ergebnis: 1.800 EUR

18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.

Vuurvergulde Empire pendule, 1820
Ergebnis: 1.800 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...

Franse Napoleon III tafelklok, 1870
Ergebnis: 720 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde Napoleon III religieuze, met zilverdraad ingelegde tafelklok. J. Mathe, Paris. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In go...

Schilderijklok met speelwerk
Ergebnis: 700 EUR

19e Eeuwse Duitse schilderijklok met speelwerk. Cylinderrol. Functies niet getest. Afmeting: 85 x 100 x 21 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok
Ergebnis: 650 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten bracket klok, met twee maal snek, slagwerk op grote bel. Groot uurwerk. Gemerkt Sanders Newburn. Minimale fineerschade. Afmeting: 50 x 28 x 15 cm. In goed...

Duitse datum-tafelklok, 1910
Ergebnis: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten datum-tafelklok. Circa 1910. Functies niet getest. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 18e eeuw
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met achtdaags-uurwerk en vergulde messing wijzerplaat. John Spence Market Harborough. Afmeting: 194 x 47 x 23 cm. In goede staat.

Weense 3-gewichten regulateur
Ergebnis: 375 EUR

Antieke Weense notenhouten drie-gewichten regulateur met halve zuilen. Klok heeft kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp
Ergebnis: 375 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Arabier, onder originele glazen stolp. Circa 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 52 x 38 x 17 cm. In goede staat.

Weense portaalklok
Ergebnis: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....

Franse pendule onder stolp, 1860
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Franse vergulde pendule onder stolp. Louis Philippe. Circa 1860. Met serres porseleinen plaquettes. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 4...

Friese stoelklok
Ergebnis: 330 EUR

Handbeschilderde oude Friese stoelklok met wekker, maanstand en datum. 20e Eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Louis Seize pendule
Ergebnis: 330 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde pendule op marmeren basement. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Franse wand/bureau klok
Ergebnis: 330 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen wand/bureau klok met steunstandaard. Met achtdaags stil echappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 6 x 16 cm ø. In goede staat.

Franse mini pendule
Ergebnis: 325 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule
Ergebnis: 300 EUR

Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule met jager en jachthoorn. Zéér mooie vergulding! Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Duitse Bergman klok
Ergebnis: 300 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse houtgestoken Bergmann klok met originele polychromie, sabel + emmer + klokje. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antieke bureau wekker, 1890
Ergebnis: 275 EUR

Antieke bureau wekker. Circa 1890. Man speelt trommel. Compositie metaal met messing. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Friese kortstaart klok, ca. 1800
Ergebnis: 250 EUR

Antieke eikenhouten Friese kortstaartklok met houden beelden. Circa 1800. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met goede vergulding. Circa 1830. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 29 x 11 cm. In goede staat.

2x Koekoeksklokken
Ergebnis: 225 EUR

Twee antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Zaanse klok, ca. 1900
Ergebnis: 200 EUR

Antieke eikenhouten Zaanse klok. Circa 1900. Jacob Kaas Amsterdam. Klok heeft ankergang en wekker, met messing front. Afmeting: 53 cm. In goede staat.