Diese Webseite verwendet Cookies

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Commode ingelegd met ivoor 4006
Commode ingelegd met ivoor

Ergebnis:

3.100 EUR

Verkauft
Louis Seize secretaire 4002
Louis Seize secretaire

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760 4089
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760

Ergebnis:

1.750 EUR

Verkauft
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet 4000
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Bouille meubel met inleg 4326
Bouille meubel met inleg

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
Antieke pronkkast, 1915 4285
Antieke pronkkast, 1915

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
17e Eeuws sideboard 4047
17e Eeuws sideboard

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Eiken Empire kast , 1820 4001
Eiken Empire kast , 1820

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Hollandse vitrinekast 4009
Hollandse vitrinekast

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Wortelnoten Hollands secretaire 4038
Wortelnoten Hollands secretaire

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
2x Antieke eiken stoelen 4131
2x Antieke eiken stoelen

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Mahoniehouten rolsecretaire, 1870 4238
Mahoniehouten rolsecretaire, 1870

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Antiek Drents kabinet, 1800 4065
Antiek Drents kabinet, 1800

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
3-Zits Chesterfield bank 4077
3-Zits Chesterfield bank

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Lederen bank (kasteelmodel) 4098
Lederen bank (kasteelmodel)

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Hollands porseleinkabinet 4181
Hollands porseleinkabinet

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Louis Philippe damesbureau, 1870 4225
Louis Philippe damesbureau, 1870

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Antiek Frans Gallé bijzettafeltje 4281
Antiek Frans Gallé bijzettafeltje

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Jachtkast, 1880 4297
Jachtkast, 1880

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw 4305
Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast 4017
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
18e Eeuwse eiken pastoorskast 4037
18e Eeuwse eiken pastoorskast

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement 4070
Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800 4340
Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800

Ergebnis:

425 EUR