Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden choker met robijn en saffier
Ergebnis: 1.600 EUR

Geelgouden choker, 750/000, met robijn en saffier. Verlopende choker, 7-9mm, met in het midden een stuk omgeslagen collier met daartussen 4 hangers bezet met rond gefacetteerde robijnen en saffieren....

Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant
Ergebnis: 1.600 EUR

Monogram F.C. 19e Eeuw. Stilleven met fruitschaal en fazant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Vordense beek
Ergebnis: 1.600 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.

Oude Chinese dekselcoupe
Ergebnis: 1.600 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselcoupe met draken/goud decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31 x ø 15,5 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen
Ergebnis: 1.500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

17e Eeuws houtgestoken beeld
Ergebnis: 1.500 EUR

Groot 17e eeuws houtgestoken gepolychromeerd Heilig figuur. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.

Japans figuur, Keizer Jimmu
Ergebnis: 1.450 EUR

Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Amerikaanse Colt .44 New York in holster
Ergebnis: 1.400 EUR

Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Franse pendule
Ergebnis: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...

19e Eeuws bankstel, 1880
Ergebnis: 1.400 EUR

19e Eeuws bankstel met twee zetels. Geeboniseerd met goudverf en klauwpoten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 104 x 215 x 82 cm. / 110 x 85 x 70 cm. In goede staat.

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast
Ergebnis: 1.400 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boeken-opzetkast. Frankrijk, circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 235 x 120 x 43 cm. In zeer goede staat.

Kapitale antieke Chinese vaas, 1800
Ergebnis: 1.400 EUR

Kapitale antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Circa 1800. Met aankoopfactuur 80er jaren villaverkoop Duitsland. Met floraal, goud, vlinders, hagedissen, salamanders en vogels decor. Afmeting...

6x Fam. Rose kop+schotels
Ergebnis: 1.305 EUR

19e Eeuw. 6x drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met figuren decor en bodemmerk. Minimale chip bij zetschotels mogelijk, verder goed. Afmeting: 9 x ø 10,5 cm. In goede staat.

Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang
Ergebnis: 1.300 EUR

Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Riviergezicht met figuur bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x B 120 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam
Ergebnis: 1.300 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gedempte Maaskant Schiedam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.

2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw
Ergebnis: 1.300 EUR

Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier en diamant
Ergebnis: 1.200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 3,8 ct, en aan weerskanten een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,22 ct. in witgouden zetk...

18e Eeuwse Louis Seize pendule
Ergebnis: 1.200 EUR

18e Eeuwse Zweedse Louis Seize pendule. Houtgestoken met vergulding. Lederlund Köningl. Hof. Uhrmacherei Stockholm. Circa 1780. Origineel uurwerk, van onderen afgevlakt, met touwtjesslinger, halfuur-s...

Colenbrander Ram vaas Om en Om 40
Ergebnis: 1.200 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom
Ergebnis: 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotjes in landschappen. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 16 cm. In goede staat.

Zilveren kaviaarschaal
Ergebnis: 1.150 EUR

Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...

Zilveren wagen, Hoorn des overvloed
Ergebnis: 1.100 EUR

Imposant zilveren tafelstuk, 925/000, een wagen in de vorm van een hoorn des overvloed versierd met floraal decor met cartouchen, voorzien van een rand met opliggende guirlandes. Geplaatst op twee wie...

Gouden armband met robijn
Ergebnis: 1.100 EUR

Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...

Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw
Ergebnis: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren doosje gevuld met miniatuur aquarellen. Ovaal zilveren doosje met 2 voorstellingen en gravure: ziehet aus und gehet hin mit frieden, act 16 v 36, en de andere zijde: Der konige Bruf...