Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Imari porselein
Ergebnis: 25 EUR

Twee maal 19e eeuws Imari porselein met florale decor. Bestaande uit: Grote kom + bloempot. Afmeting: 6 x ø 17 cm. / 13 x ø 17 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Ergebnis: 25 EUR

Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

Antiek Japans tête à tête theeservies, 1920
Ergebnis: 25 EUR

Zes-delige antieke Japanse porseleinen tête à tête theeset. Circa 1920. Afmeting: 18 x 30 x 25 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse borden
Ergebnis: 25 EUR

Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.

3x Porselein, divers
Ergebnis: 25 EUR

Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.

Zilveren os
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een os, 830/000. ca 21 gram. 7x2x4cm. In goede staat

4x Antieke bronzen scharen
Ergebnis: 20 EUR

Vier antieke Oosterse bronzen scharen. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Antiek presenteertablet, 1920
Ergebnis: 20 EUR

Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

2x Antiek, 1900
Ergebnis: 20 EUR

Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek messing
Ergebnis: 20 EUR

Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.

Antieke bureauset
Ergebnis: 20 EUR

W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Bronzen adelaar
Ergebnis: 20 EUR

Antieke bronzen adelaar. Zuid Duitsland. Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.

2x Imari porselein
Ergebnis: 20 EUR

Twee maal groot Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal balustervaas met figuren/floraal en goud decor. Eén sierschotel. Afmeting: 46 x 24 cm. / ø 37 cm. In goede staat.

3x Goud-Imari
Ergebnis: 20 EUR

Drie maal Japans goud Imari porselein. Bestaande uit: Twee bloempotten en één knobbelvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

2x Antiek Japan
Ergebnis: 20 EUR

Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Oude inheemse boog
Ergebnis: 15 EUR

Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.

Antieke gegraveerde fles 1888
Ergebnis: 10 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.