Diese Webseite verwendet Cookies

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bouilleklok + console, 19e eeuw
Ergebnis: 2.000 EUR

Vuurvergulde Franse pendule
Ergebnis: 1.400 EUR

18e Eeuwse Louis Seize pendule
Ergebnis: 1.200 EUR

Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880
Ergebnis: 1.000 EUR

Mooie lyra pendule, 1830
Ergebnis: 900 EUR

Vergulde Atmos klok + carry case
Ergebnis: 850 EUR

Antieke Empire staande klok
Ergebnis: 800 EUR

Franse vuurvergulde miniatuur pendule
Ergebnis: 775 EUR

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok
Ergebnis: 750 EUR

Franse Charles Dix pendule
Ergebnis: 700 EUR

Bronzen Türmchen Uhr, 1880
Ergebnis: 700 EUR

19e Eeuwse Franse pendule
Ergebnis: 650 EUR

Vuurvergulde officiersklok
Ergebnis: 600 EUR

3-Gewichts regulateur, 1890
Ergebnis: 550 EUR

Vergulde lyra pendule
Ergebnis: 550 EUR

18e Eeuwse A'damse tafelklok
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Friese staartklok met dubbele kap
Ergebnis: 425 EUR

2-Delige Franse console pendule
Ergebnis: 400 EUR

4x Franse kolompendules
Ergebnis: 400 EUR

Franse pendule, 1850
Ergebnis: 390 EUR

36 cm. In goede staat.

Franse boulle pendule, 1890
Ergebnis: 375 EUR

Cloisonne pendule
Ergebnis: 300 EUR

Empire pendule met marmer
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Franse tafelklok, 1880
Ergebnis: 280 EUR