Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke kinder driewielfiets, 1880
Ergebnis: 300 EUR

Zeldzame antieke 19e eeuwse gepolychromeerde houten kinder driewielfiets met ijzer. Circa 1880. Afmeting: 90 x 90 x 65 cm. In goede originele staat.

6x Trix loks + tenders
Ergebnis: 255 EUR

Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

Diverse loks
Ergebnis: 250 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

Lot mechanisch speelgoed (11x)
Ergebnis: 245 EUR

Groot lot mechanisch speelgoed. Functies niet getest. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.

Groot lot pluche figuren
Ergebnis: 190 EUR

Zeer groot lot diverse pluche speelgoed figuren. Onder andere: Steiff, mohair, vilt et cetera. Eerste helft / tweede helft 20e eeuw. Interessant lot!! Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Diverse Loks Märklin
Ergebnis: 180 EUR

Kavel met diverse (ongeteste) Märklin Loks waaronder: Burlington Northern 9780+9788, Texas & Pacific 1537 + 1540, Sante Fe, Amtrak 105 + 102 en Electro-Motive

Speelgoed politie auto
Ergebnis: 150 EUR

Japanse Daiya blikken speelgoed Porsche Targa. Rijkspolitie Holland. Batterij functie + afstandsbediening. Met originele doos. Licht bespeeld. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Blikken speelgoedpaard
Ergebnis: 130 EUR

Groot blikken kinderspeelgoed paard. Gelithografeerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

2x Trix H0: 22360 + 22573
Ergebnis: 120 EUR

Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.

Doos diverse wagons/modeltreinen
Ergebnis: 120 EUR

Doos met diverse (personen)wagons en modeltreinen. Ongetest en in verschillende condities

6x Grote teddyberen
Ergebnis: 110 EUR

Zes grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 80 cm. In goede staat.

2x Trix H0: 22537 + 22558
Ergebnis: 100 EUR

Twee loks Trix H0: 1x 22537 E-lok BR 120, DB 120119-3 (Micky Maus) en 1x 22558 E-lok DB Cargo 152 002-2. Beide in originele verpakking en in goede staat.

7x Teddy speelgoeddieren
Ergebnis: 100 EUR

Zeven oude teddy speelgoeddieren. Bestaande uit: Zes teddyberen en één aap. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

Grote rode Ferrari Pocher Testarossa
Ergebnis: 95 EUR

Grote rode Ferrari Pocher Testarossa in doos. Met bouwplan Otomoto. Mist een spiegeltje. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

20 Schaalmodellen tanks
Ergebnis: 90 EUR

Kavel met 20 (metalen) schaalmodellen van legervoertuigen (voornamelijk tanks), veelal schaal 1:72. Allen nog in originele verpakking.

Groot lot pluche speelgoed
Ergebnis: 60 EUR

Groot lot pluche speelgoed. Onder andere: Mechanisch, mogelijk ook Steiff. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 50 cm. In goede staat.

Karl Bub treinset
Ergebnis: 55 EUR

7-Delige Duitse blikken Karl Bub speelgoed treinset. Circa 1950. Bespeeld. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Groot kavel schaalmodellen
Ergebnis: 50 EUR

Groot kavel met veel schaalmodellen van auto's en vrachtwagens. Bijna alles nog in originele verpakking.

2x Antieke poppen
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke poppen. Eén maal Duitse bad-pop. Eén maal celluloid pop, Oosters meisje, gemerkt Palltoy England. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.

Antiek houten hobbelpaard, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antiek houten hobbelpaard met koeienhuid bekleed. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 20 cm. In goede staat.

2x Oude mohair speelgoedpaarden
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude mohair kinder speelgoedpaarden. Circa 1930 - 1960. Afmeting: 80 - 90 cm. In goede staat.

5x Oude teddyberen
Ergebnis: 50 EUR

Vijf grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 57 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

7x Oude teddyberen/aap
Ergebnis: 50 EUR

Zes oude teddyberen + één aap van vilt. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 46 cm. In redelijk/goede staat.

7x Oude teddyberen
Ergebnis: 50 EUR

Zeven oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 48 cm. In redelijk/goede staat.