Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900
Ergebnis: 1.800 EUR

Twee grote antieke Engelse mahoniehouten bestekhouders. Classicistische vormgeving. Circa: 1900. Afmeting: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse geldkist
Ergebnis: 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse kleine ijzeren gepolychromeerde geldkist met hengsels voor dubbel slot. Geen slot. Afmeting: 35 x 45 x 30 cm. In goede staat.

Oud planetarium/lunarium, 1950
Ergebnis: 950 EUR

Oud planetarium/lunarium. Geeft de beweging van maan rond de aarde weer. Circa 1950. Schüler Globus Columbus Verlag Berlin-Lichterfelde. Afmeting: 45 x 75 x 25 cm. In goede staat.

Kist met Pauillac wijn, 1982
Ergebnis: 750 EUR

Kist rode wijn. 1982. Pauillac. Gesloten. Afmeting: 33 x 50 x 19 cm. In goede staat.

2x Snijwerk
Ergebnis: 700 EUR

Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.

Groot lot chocolade vormen
Ergebnis: 650 EUR

Groot lot oude/antieke chocolade gietvormen. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

2x Antieke Korinthische zuilen
Ergebnis: 650 EUR

Twee antieke Korinthische zandstenen zuilen met kapitelen. 18e - 19e Eeuw. Lichte transportschade. Stukjes los erbij. Afmeting: 123 x 21 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Vergulde kandelaren
Ergebnis: 550 EUR

Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren. Zes-lichts met ramskoppen en klauwpoten. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Antieke schildpad spiegel
Ergebnis: 550 EUR

Vroege antieke geeboniseerde spiegel met schildpad belijmd. Kleine restauraties. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

2 Grote Japanse cloisonne vazen
Ergebnis: 500 EUR

Twee zeer grote Japanse emaille cloisonne vazen met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

2x Diorama
Ergebnis: 450 EUR

Twee 19e eeuwse religieuze terracotta diorama's in eikenhouten lijsten. Eén maal Jezus aan het preken. Eén maal kruisiging Jezus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 44 x 32 x 8 cm. In redelijk/goede sta...

2x Marmeren zuilen
Ergebnis: 400 EUR

Twee grote decoratieve zwart marmeren zuilen in Empire-stijl met bronzen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.

Kerkkandelaar , 19e eeuw
Ergebnis: 380 EUR

Zeer grote vergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met vier grote figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 136 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl schemerlampen
Ergebnis: 325 EUR

Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Egyptische kariatiden. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 40 cm. In goede staat.

Lot blik met reclame
Ergebnis: 280 EUR

Groot lot blik met reclame. Hoofdzakelijk collectebussen, missiebussen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse petroleumlampen
Ergebnis: 275 EUR

Twee 19e eeuwse grote petroleumlampen. Historisme met grote handbeschilderde keramieken reservoirs. Afmeting: H 70 x ø 17 cm. In goede staat.

8x Diverse flessen met port
Ergebnis: 275 EUR

Acht maal diverse flessen port. Bestaande uit: Kopke Quinta Lobata. Porto Kopke Colheita 1977. Kopke Quinta Sao Louiz 1990. Croft Vintage 1977. Kopke port 1974. Porto Kopke Colheita 1977. Porto Souza ...

2x 18e Eeuws religieus handwerk
Ergebnis: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Duitse religieuze handwerken met Barok voorstellingen en Latijns schrift. Borduurwerk met goudbrokaat. Prachtige kwaliteit! Klooster arbeid? Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.

2x Antieke koffiemolens
Ergebnis: 275 EUR

Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. Eén maal U.S.A. Philadelphia Enterprise MFG. Co. Patent July 12.98. Eén maal Spaanse koffiemolen. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Ergebnis: 270 EUR

Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse lijsten
Ergebnis: 250 EUR

Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese vazen
Ergebnis: 250 EUR

Twee grote Chinese geëmailleerde vazen met floraal/vogel decor. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.

Collectie oude kaartspelen
Ergebnis: 250 EUR

Collectie met oude speelkaarten in koffer. Divers. Onder andere: Pin Ups et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 44 x 13 cm. In goede staat.

Zonnekoning Sigaren reclame
Ergebnis: 250 EUR

Blikken Zonnekoning Sigaren reclamebord. 20e Eeuw. Afmeting: H 15,5 x B 23,5 cm. In goede staat.