Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Duitse speelgoedauto´s
Ergebnis: 70 EUR

Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaans schaak/dam spel
Ergebnis: 150 EUR

Italiaans marmeren schaak/dam spel met marmeren speelstukken en albast/marmeren schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 42 x 44 cm. In goede staat.

Lundby poppenhuis + access.
Startpreis 50 EUR

Zweeds Lundby poppenhuis met originele accessoires. 60-er/70-er Jaren. Afmeting: 44 x 72 x 27 cm. In goede staat.

2x Antieke poppen
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke poppen. 1. Duitsland, 19e eeuw, porseleinen kop met stoffen lichaam en originele kleren. 2. China, papiermaché, originele kleding, echt haar. Circa 1920. Afmeting: 24 - 30 cm. In goede st...

Oud Hollands knikkerspel, 1930
Startpreis 35 EUR

Oud Hollands knikkerspel. De Speeltuin. Circa 1930. Afmeting: 50 x 30 x 4 cm. In goede staat.

50-er Jaren blikken auto
Startpreis 70 EUR

50-er Jaren Joustra France blikken speelgoed vrachtwagen met reclame Isotherme. Bespeeld. Opdraaiveer hapert. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Märklin stoommachine, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse Märklin speelgoed stoommachine. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 30 x 24 x 22 cm. In redelijke staat.

2x Franklin Mint schaakspellen
Ergebnis: 275 EUR

Twee Franklin Mint schaakspellen. Gelimiteerde oplage. Eén maal Oriëntal set. Eén maal slag bij Waterloo/Napoleon. Afmeting: 15 x 35 x 35 cm / 20 x 52 x 52 cm. In goede staat.

Lot treinen
Ergebnis: 250 EUR

Kavel met diverse loks en wagons van onder andere Bachmann, Roco etc. In verschillende condities en ongetest.

Antiek ijzeren kinderslede, 1900
Startpreis 15 EUR

Antiek ijzeren kinderslede. Circa 1900. Afmeting: 60 x 100 x 40 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed
Ergebnis: 30 EUR

Groot lot divers speelgoed. Actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed etc.
Ergebnis: 25 EUR

Zeer groot lot speelgoed. Onder andere actie figuren, accessoires, divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed
Ergebnis: 25 EUR

Groot lot divers speelgoed. Onder andere: Hasbro, actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Antieke teddybeer, 1930
Startpreis 30 EUR

Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Lot oud metalen speelgoed
Ergebnis: 20 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke houten wanddiorama, 1920
Ergebnis: 140 EUR

Antieke houten wanddiorama. Circa 1920. Interieur met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

Zeldzame speelgoed poppenkoets
Startpreis 500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse speelgoed poppenkoets met lederen verdek, origineel beschilderd chassis en spaakwielen. Afmeting: 66 x 33 x 85 cm. In zeer goede staat.