Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Moser Harrach vaas
Startpreis 120 EUR

Antieke mondgeblazen Moser Harrach glazen vaas met salamander decor. Chips bovenrand. Bohemen. 30-er Jaren. Afmeting: H 18,3 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke B. Bayerl vaas
Startpreis 100 EUR

Grote Duitse antieke Bernardine Bayerl München glazen vaas. Circa 1900. Met geëtst floraal decor. Twee-kleurig. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.

A.D. Copier schaal 'Serica'
Startpreis 70 EUR

Grote Leerdam glazen Serica (nr. 70) schaal uit 1946. Amber-kleurig met tin-craquelé. Gemerkt A.D. Copier. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.

Zeven Jugendstil glazen
Startpreis 750 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Antieke glazen vaas, ca. 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke Jugendstil glazen vaas met paars/groen irisatie effect. Circa 1900. Loetz? Afmeting: 20,7 cm. In goede staat.

Carder Steuben vaas
Startpreis 1.000 EUR

Jade-kleurige Carder Steuben ontwerp glazen vaas. Shape 5000. Decor Galleon. Jade over albast geëtst. Frederick Cabeb Carter, 1863 - 1963, USA. 20e Eeuw. Carder Steuben Club. Afmeting: 24,5 x Ø 18 cm....

Twee delen antiek Boheems glaswerk
Ergebnis: 50 EUR

Twee delen antiek Boheems glaswerk. 1x Blauw glazen theelicht, minimale chip. 1x Robijnrode vaas, twee chips. Facet geslepen. Afmeting: H 10 - 20 cm. In redelijke staat.

Grote mondgeblazen schenkkan
Startpreis 80 EUR

Grote mondgeblazen glazen schenkkan met noppen. Renaissance-stijl. Circa 1900. Italië? Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Franse Lalique vaas
Ergebnis: 50 EUR

Franse kristalglazen vaas van Lalique. 20e Eeuw. Afmeting: H 15,2 cm. In goede staat.

Copier glazen schaal
Startpreis 50 EUR

Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.

Antieke Goldberg vaas
Ergebnis: 80 EUR

Antieke glazen Goldberg vaas. Carl Goldberg. 1858- 1945. Bohemen. Met floraal decor en goudrand. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

A.D. Copier spijkervaas, 1950
Startpreis 70 EUR

A.D. Copier, Leerdam. Dikwandige spijkervaas. Circa 1950. Afmeting: H 9 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen (Leerdam?)
Startpreis 50 EUR

Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Roemer glazen
Ergebnis: 200 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse mondgeblazen Roemer wijnglazen. Glazen met noppen. Twee glazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Lot glaswerk
Startpreis 40 EUR

Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur, Vrouw met hoed
Startpreis 80 EUR

Moderne glazen sculptuur. Vrouw met hoed. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 20 x 21 cm. In goede staat.

4x George Sand 'Portieux' kristalglas
Startpreis 50 EUR

Vier delen George Sand 'Portieux' glaswerk. Kristalglas. Twee-kleurig. Bestaande uit: Tablet en drie bekers. 1890 - 1919. Minimale chips tablet. Afmeting: 10,5 - 30 cm. In goede staat.

Twee antieke glazen vazen
Startpreis 80 EUR

Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Startpreis 60 EUR

Grote moderne geplooide glazen vaas. Oranje/blauw/groen/rood kleurstelling. 21e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke glazen pruikenbol
Startpreis 100 EUR

Mondgeblazen glazen pruikenbol. Mogelijk Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Murano-stijl pelikaan
Ergebnis: 80 EUR

Moderne glazen pelikaan in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Modern glazen object
Startpreis 50 EUR

Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Set glazen hanen
Ergebnis: 90 EUR

Twee Murano-stijl glazen hanen. 21e Eeuw. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

Vier delen oud glaswerk
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen oud glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Haas (Mille Fiori), chip. Zwaan. Bolvaas, mogelijk Leerdam. Schaal, Orrefors. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.