Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Oktober 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Steinway vleugel uit 1906
Ergebnis: 11.000 EUR

Antieke Steinway & Sons vleugel uit 1906. Model O. Patent Grand New York + Hamburg. Eikenhout met ebbenhout intarsia. Miniatur Patent Grand Construction Oct. 1899. Serienummer 119561. Steinway & Sons ...

Zeldzaam Hollands schrijfkabinet, 1760
Ergebnis: 1.200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands schrijfkabinet met origineel verguld beslag en bandintarsia. Wortelnoten. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauraties. onderkast met 6 lades waarvan de middelste van de...

Antieke beschilderde kast
Ergebnis: 800 EUR

Antieke Hollandse handbeschilderde kast met latere beschildering. Twee-delig. Religieuze voorstellingen + bloemranken decor. Afmeting: 186 x 120 x 46 cm. In goede staat.

Biedermeier commode, 1820
Ergebnis: 750 EUR

Zuid-Duitse wortelnoten biedermeier commode met volle zuilen. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 116 x 60 cm. In goede staat.

Vitrinekast (wortelnoten)
Ergebnis: 700 EUR

Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.

Wortelnoten linnen kabinet
Ergebnis: 700 EUR

Hollands wortelnoten linnen kabinet. Barok. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 252 x 200 x 65 cm. In goede staat.

Wilhelmina wedstrijd biljart
Ergebnis: 650 EUR

Wilhelmina wedstrijd biljart. Geheel in goede conditie. Afmeting: 230 x 115 cm.

Antiek reissecretaire
Ergebnis: 550 EUR

Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.

Pronkkast met intarsia
Ergebnis: 550 EUR

19e Eeuwse Duitse historisme pronkkast met intarsia en lade. Noten + geëboniseerd. Circa 1880. Afmeting: 170 x 112 x 55 cm. In goede staat.

Frans schrijfbureau
Ergebnis: 500 EUR

19e Eeuws twee-delige Frans notenhouten schrijfbureau met beschildering van figuren in landschap. Vernis Martin stijl. Met messing lijstwerk. Afmeting: 155 x 82 x 51 cm. In goede staat.

Antiek apothekers ladenblok
Ergebnis: 500 EUR

Antiek eikenhouten apothekers ladenblok met twintig lades. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 76 x 235 x 39 cm. In goede staat.

Twee stoelen, Medea Italië
Ergebnis: 450 EUR

Twee Medea Italië Jugendstil-stijl stoelen. 21e Eeuw. Notenhout. Afmeting: 126 x 50 x 55 cm. In goede staat.

Louis Philippe secretaire
Ergebnis: 450 EUR

Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.

19e Eeuws Frans schrijfbureau
Ergebnis: 450 EUR

19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.

Mahonie pronk vertico
Ergebnis: 450 EUR

Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.

Duitse miniatuur commode
Ergebnis: 425 EUR

19e Eeuwse Duitse wortelnoten Dresden barok miniatuur commode met verguld beslag en porseleinen plaquettes. Afmeting: 27 x 33 x 24 cm. In goede staat.

Duitse Grafschaft Bentheim kast
Ergebnis: 425 EUR

18e Eeuwse massief eikenhouten barok Grafschaft Bad Bentheim kast. Deels deelbaar. Louis Quinze. Met origineel slot. Afmeting: 204 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Schwarzwalder rooktafel
Ergebnis: 425 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Schwarzwalder rooktafel met ranken decor. Afmeting: 85 x 49 x 35 cm. In goede staat.

Hollandse beeldenkast
Ergebnis: 400 EUR

Hollandse palissander met eikenhouten beeldenkast. Met snijwerk, figuren/ranken decor. Neo renaissance. Stijlmeubel 20e eeuw. Afmeting: 207 x 170 x 52 cm. In goede staat.

Franse spiegel opzetkast, 1880
Ergebnis: 400 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse vitrinekast
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat

Mahonie schrijfsecretaire
Ergebnis: 360 EUR

Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.

Engels kabinet
Ergebnis: 350 EUR

18e Eeuws Engels eikenhouten met mahonie linnenkabinet. Met intarsia en origineel bronzen beslag. Afmeting: 198 x 128 x 57 cm. In zeer goede staat.

Franse vitrinekast, 1870
Ergebnis: 350 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas, marmeren blad, vergulde bronzen versiering, Vernis Martin stijl beschildering. Circa 1870. Afmeting: 157 x 68 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast, 1890
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: 144 x 65 x 32 cm. In goede staat.

Franse spiegel in Rococo-stijl
Ergebnis: 350 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten spiegel met bronzen ornamenten. Rococo-stijl. Afmeting: 81 x 37 x 24 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1820
Ergebnis: 350 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire met vlakke pilasters. Circa 1820. Minimale fineer schade. Afmeting: 153 x 102 x 48 cm. In goede staat.

Vitrine kast (Louis Philippe)
Ergebnis: 325 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrine kast met schappen en lade. Circa 1860. Afmeting: 192 x 88 x 42 cm. In goede staat.

Mahonie chiffoniere
Ergebnis: 300 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1830. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In zeer goede staat.

Spiegel met kroon
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse spiegel met kroon. Bladgoud verguld. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 121 x B 75 cm. In goede staat.

Empire chiffoniere, 1800
Ergebnis: 300 EUR

Hollandse eikenhouten empire chiffoniere met messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Duitse vertico, 1880
Ergebnis: 300 EUR

Duitse wortelnoten vertico met dikke volle zuilen, toogpanelen, ranken en pilasters. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 116 x 106 x 52 cm. In goede staat.

Drie-deurs linnenkast met spiegel
Ergebnis: 300 EUR

Duitse eikenhouten drie-deurs linnen kast met spiegel. Jugendstil. Uitneembaar. Afmeting: 195 x 176 x 64 cm. In zeer goede staat.

Antiek Frans secretaire, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire
Ergebnis: 280 EUR

Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1820
Ergebnis: 275 EUR

Mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen. Eenvoudig binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 158 x 53 x 90 cm. In goede staat.

Eiken commode
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barok-stijl commode met onderliggende verbonden poten en geschulpt blad. Circa 1880. Afmeting: 82 x 95 x 54 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Ergebnis: 275 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Engelse commode
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten commode met gebogen front en origineel beslag. Stuk fineer mist bij poot. Afmeting: 103 x 105 x 51 cm. In goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Ergebnis: 275 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met lade en snijwerk op de deuren. Circa 1920. Afmeting: 78 x 149 x 70 cm. In goede staat.

Eén-deurs kast met glas
Ergebnis: 275 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten één-deurs vitrine kast met schappen en lade. Afmeting: 202 x 60 x 116 cm. In goede staat.

Duitse buffetkast, 1900
Ergebnis: 275 EUR

Duitse notenhouten buffetkast met floraal snijwerk. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 230 x 140 x 64 cm. In zeer goede staat.

Hollandse penantkast, 1860
Ergebnis: 260 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.

Antieke Henri Deux buffetkast
Ergebnis: 250 EUR

Antieke mahoniehouten Henri Deux buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 138 x 54 x 250 cm. In goede staat.

Twee-persoons barok ledikant
Ergebnis: 250 EUR

19e Eeuws twee-persoons barok ledikant met polychromie en snijwerk. Afmeting: 150 x 200 x 215 cm. In goede staat.

Twee armstoelen
Ergebnis: 250 EUR

Twee barok-stijl armleunstoelen met mooie gave stoffering. Eerste heflt 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 x 63 cm. In goede staat.

Duitse linnenkast, 1860
Ergebnis: 250 EUR

Duitse mahoniehouten linnenkast. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 190 x 110 x 54 cm. In goede staat.

Renaissance linnenpers
Ergebnis: 250 EUR

17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1820
Ergebnis: 250 EUR

Eikenhouten Hollands empire secretaire met volle geeboniseerde zuilen en koperen kapitellen. Mooie patina. Circa 1820. Afmeting: 163 x 45 x 96 cm. In redelijke staat. behoeft reparatie.

Lederen oorstoel
Ergebnis: 225 EUR

Bruin lederen oorstoel met klauwpoten en koperen nagels. Afmeting: 120 x 60 x 75 cm. In goede staat.

Mahoniehouten vitrinekast
Ergebnis: 225 EUR

Duitse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen en lade. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 190 x 110 x 41 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Ergebnis: 225 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.

Engelse etagere-tafel
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.

Tafel, Medea Italië
Ergebnis: 200 EUR

Grote moderne Jugendstil-stijl tafel met facet geslepen glazen tafelblad. Notenhout. Medea Italië. Gesigneerd. Verlengbaar. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 110 x 190 cm. / 76 x 110 x 235 cm. In goede staat.

Twee antieke Engelse nachtkastjes
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten nachtkastjes met marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 81 x 35 x 41 cm. In goede staat.

Antieke vertico, 1880
Ergebnis: 200 EUR

Antieke eikenhouten vertico. Gründerzeit. Duitsland. Circa 1880. Met prachtig snijwerk. Afmeting: 151 x 104 x 50 cm. In zeer goede staat.

Eiken barok commode
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barok commode met gebogen front, klauwpoten, bronzen beslag en originele sloten. Circa 1800. Afmeting: 78 x 80 x 47 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Ergebnis: 200 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met messing beslag + klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 105 x 55 cm. In goede staat.

Empire-stijl bank
Ergebnis: 200 EUR

Mahoniehouten empire-stijl bank met blauwe stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 182 x 62 cm. In goede staat.

Duitse halspiegel met console
Ergebnis: 190 EUR

Duitse notenhouten halspiegel met console. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 178 x 80 x 32 cm. In goede staat.

Spiegel met gouden lijst
Ergebnis: 190 EUR

Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 132 x B 58 cm. In goede staat.

Eiken wandtafel in Franse stijl
Ergebnis: 190 EUR

Eikenhouten Franse-stijl wandtafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 126 x 39 cm. In goede staat.

Eiken commode
Ergebnis: 180 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Afmeting: 80 x 91 x 52 cm. In zeer goede staat.

Hollandse commode
Ergebnis: 180 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten barok commode met geschulpt blad, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 81 x 89 x 45 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Ergebnis: 180 EUR

Antieke ovale spiegel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 78 x B 50 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast
Ergebnis: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.

Franse buffetkast
Ergebnis: 180 EUR

Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................

Paar biedermeier armstoelen
Ergebnis: 180 EUR

Stel mahoniehouten biedermeier armleunstoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 106 x 68 x 60 cm. In goede staat.

Hollandse barok commode
Ergebnis: 180 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten barok commode met origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 96 x 60 cm. In goede staat.

Biedermeier bijzettafel
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuwse Duitse kersenhouten biedermeier bijzettafel. Recentelijk gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 75 x 78 x 39 cm. In goede staat.

Duitse vertico, 1880
Ergebnis: 170 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico. Circa 1880. Afmeting: 137 x 96 x 46 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Ergebnis: 170 EUR

Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel
Ergebnis: 160 EUR

Lederen armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 65 x 90 cm. In goede staat.

Antiek dressoir, 1900
Ergebnis: 160 EUR

Antiek Duits notenhouten dressoir met snijwerk. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 90 x 145 x 73 cm. In goede staat.

Franse wijntafel
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuwse Franse rozenhouten wijntafel met verguld bronzen beslag en florale marqueterie. Afmeting: 71 x 58 x 46 cm. In goede staat.

Mahonie tiltoptafel
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Ergebnis: 140 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met lade, afneembaar blad en klauwpoten. Afmeting: 80 x 78 x 54 cm. In goede staat.

Eiken schrijfbureau, 1915
Ergebnis: 140 EUR

Eikenhouten schrijfbureau. Duitsland. Circa 1915. Met drie lades, twee deuren en origineel beslag. Afmeting: 79 x 135 x 70 cm. In goede staat.

Oude kinderstoel
Ergebnis: 140 EUR

18e - 19e Eeuwse grenenhouten kinderstoel. Afmeting: 123 x 54 x 46 cm. In goede staat.

Duitse mahonie commode
Ergebnis: 140 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten commode. Louis Philippe. Circa 1870. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 63 x 85 x 53 cm. In goede staat.

Mahonie tafel
Ergebnis: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafel met kolompoot. Afmeting: 75 x 110 cm. In goede staat.

Bijzettafel met marqueterie
Ergebnis: 130 EUR

Notenhouten bijzettafel met marqueterie en bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 44 x 31 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast
Ergebnis: 130 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front. Biedermeier. Circa 1850. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 115 x 52 cm. In goede staat.

Franse naaitafel
Ergebnis: 120 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten naaitafel met opklapbaar blad en vakverdeling. Afmeting: 68 x 52 x 42 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel
Ergebnis: 120 EUR

Franse-stijl notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 31 x 42 cm. In goede staat.

Oude Chinese tafel met drie lades
Ergebnis: 120 EUR

Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.

Antieke tafel in barok-stijl
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten tafel met klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 74 x 80 x 60 cm. In goede staat.

Hollands theekastje
Ergebnis: 110 EUR

Hollands geëboniseerd theekastje met snijwerk en facet geslepen glas. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 63 x 40 cm. In goede staat.

Antiek eiken theekastje, 1920
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Hollands theekastje van eikenhout, met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1920. Afmeting: 74 x 79 x 45 cm. In goede staat.

Lederen fauteuil
Ergebnis: 100 EUR

Lederen fauteuil. Twee-kleurig. Eikenhouten poten. Afmeting: 100 x 85 x 78 cm. In zeer goede staat.

Lederen fauteuil
Ergebnis: 100 EUR

Lederen fauteuil. Twee-kleurig. Eikenhouten poten. Afmeting: 100 x 85 x 78 cm. In zeer goede staat.

Antieke Thonet kapstok, 1920
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Thonet kapstok. Bugholz. Circa 1920. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.

Engelse klaptafel
Ergebnis: 100 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel met lade + bandintarsia. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 61x 82 cm. In goede staat.

Twee wandvitrines
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke Hollandse barok-stijl wandvitrines. Circa 1900. Notenhout + eiken. Afmeting: 70 - 80 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.

Indonesische kamferkist
Ergebnis: 100 EUR

Oude Indonesische kamferkist met figuren/landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 42 x 85 cm. In goede staat.