Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs
Startpreis 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren
Startpreis 450 EUR

A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam
Startpreis 1.200 EUR

Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos
Ergebnis: 1.000 EUR

Heinrich Gogarten. Münchener Schule. 1850 - 1911. Sprokkelvrouw in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Albertus Verhoesen, Koeien in weide
Startpreis 800 EUR

Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat

Wim Wander Kersten, Compositie I
Startpreis 500 EUR

Wim Wander Kersten. 1908 - 1974. Titel: Compositie I, Nr. 91-16. Olieverf op karton. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs
Startpreis 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

A. van Porten, Hollandse haven
Ergebnis: 200 EUR

Adrian van Porten. 19e Eeuw. Hollandse haven met figuren. Met goudkleurige ornamentlijst. Afmeting: H 32 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startpreis 160 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Hollands heidegezicht
Ergebnis: 230 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Hollands havengezicht
Startpreis 350 EUR

Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep
Startpreis 1.200 EUR

Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Hollandse ijspret
Startpreis 1.450 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.

Fritz Diekmann, Figuratieve surrealistische voorstelling
Ergebnis: 200 EUR

Fritz Diekmann '68. 1929 - 2017. Recklinghausen. Figuratieve surrealistische voorstelling. Süsse Träume. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

F. Diekmann, Surrealistische figuren voorstelling
Ergebnis: 200 EUR

F. Diekmann, 1971. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Recklinghausen. Duitse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, peer, bosbessen en granaatappel
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, peer, aalbessen en granaatappel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tinnen bord
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startpreis 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

M. Krabbé, Gezicht op het IJ Amsterdam
Startpreis 800 EUR

M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005.Gezicht op IJ met in de verte het oostelijke havengebied van Amsterdam Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

P. Hofman, Stilleven
Ergebnis: 300 EUR

Pieter Hofman. Circa 1900. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 40 cm. In goede staat.

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen
Startpreis 450 EUR

Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Naar Adriaan Brouwer, Biddende figuren
Startpreis 800 EUR

17e Eeuwse kopie naar Adriaan Brouwer. Verso Adriaan Brouwer 1639. Biddende figuren bij corpus Christi, Inature Morte. Olieverf op linnen. Origineel bij graef de Vence. Bedoekt. Minimale retouches. Af...

J.J. Hovener, Strandgezicht met figuren
Startpreis 400 EUR

J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.