Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

18e Eeuwse Chinese Familie Verte schotel Ø 31,7 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal decor. Geen bodemmerk. Gekramd (restauratie). Afmeting: Ø 31,7 cm. In redelijke staat.

Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.
Ergebnis: 1.600 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselpotten met floraal/vogel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.
Ergebnis: 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese vaaslampen
Ergebnis: 750 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen lampenvoeten met landschap decor + figuur in landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 30 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.
Ergebnis: 7.500 EUR

Chinese bronzen Ming generaal met rijkelijke patina. Eén poot mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.
Ergebnis: 1.700 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.

Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen cups. Riviergezicht decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 3 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 500 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met draken en dansende Chinezen. Met bodemmerk. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø In redelijk/goede staat.

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.
Ergebnis: 850 EUR

Twee zeldzaam grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Beide kommen haarscheuren + randschades. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.
Ergebnis: 1.400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. 1x Tuin/paradijsvogel decor + bodemmerk. 1x Tuin/hert/kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 16 - 17 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop + schotels
Ergebnis: 9.500 EUR

Zes zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen familie Rose kop en schotels met decors van coulissen, geisha's, bloemen. Emailledecor en bodemmerk. 7,5x12,5cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.
Ergebnis: 425 EUR

17e Eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli kom met kostbaarheden + floraal decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 6,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes
Ergebnis: 2.000 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes. Divers. 1x Floraal + bodemmerk, chips/haarlijn. 1x kasteel/figuren/rivierlandschap + bodemmerk, goed. 1x Geisha decor + vier tekens bodemmerk. Afmet...

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

18e Eeuwse capucijner vaas
Ergebnis: 140 EUR

Prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner vaas met Familie Rose tuin/vogel decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.
Ergebnis: 750 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Familie Rose boeddha figuur met floraal/vissen decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antiek Chinees beeld, Keizer te paard
Ergebnis: 200 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen Familie Rose figuur. Keizer te paard op houten basement. Mist iets in handen + staart paard aangelijmd. Afmeting: 45 x 40 x 18 cm. In redelijke staat.

Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,
Ergebnis: 1.700 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jage...

18e Eeuws Chinees servies met wapen decor
Ergebnis: 7.000 EUR

18e Eeuws Chinees servies met Familie Rose familiewapen decor. Bestaande uit: 6 schotels, één maal chip + haarlijn. Zes kopjes, goed. Rijstkom + deksel, deksel gelijmd. Grote kom, haarlijn. Theepot, g...

Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.
Ergebnis: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.
Ergebnis: 600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs + zilveren montuur (later). Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.
Ergebnis: 950 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met lange lijs in landschap decor. Met zilveren montuur (later). Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.