Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kleine Meissen spiegel
Startpreis 20 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x B 18 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

Antieke wandtegel Westraven Utrecht
Startpreis 20 EUR

Grote antiek geglazuurde wandtegel van Westraven Utrecht. Figuren decor. Afmeting: 30 x 24 x 4 cm. In goede staat.

Map met 10 etsen/aquarel
Startpreis 25 EUR

Map met etsen/aquarel gravure + stripboek 1983 Judge Dredd. Bestaande uit: Elf etsen knotwilgen, onduidelijk gesigneerd. Eén aquarel Jelle Trachtig. Eén gravure Taurel. Afmeting: 26 - 45 cm. In redeli...

Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startpreis 25 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.

Zilveren breischede
Startpreis 30 EUR

Zilveren breischede, 833/000, met bandelwerk en clip met monogramgravure A.F.A.. 16 cm. iets gedeukt. MT.:P.R.Cabboes, Leeuwarden, 1837-1859. ca 22,6 gram.

Zilveren spang met hanger
Startpreis 30 EUR

Zilveren spang met hanger, 925/000. Rond collier met daaraan een langwerpige zilveren hanger met kunststof inleg in diverse kleuren. Lengte hanger 68 mm. ca 17 gram. In goede staat.

Zilveren Omega collier
Startpreis 30 EUR

Zilveren omega collier, 925/000, voorzien van een karabijnhaak. breedte 6 mm. lengte 45 cm. ca 26 gram. In goede staat

Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs
Startpreis 30 EUR

Michel Soutine. 1941 - 1986. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 31 cm. In goede staat.

Warmink wandklok
Startpreis 30 EUR

Metalen Warmink wandklok. Gotische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Zes delen antiek kristal
Startpreis 30 EUR

Zes delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee grote coupes + vier karaffen (zonder stop). Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startpreis 30 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...

Zilveren roomlepel
Startpreis 35 EUR

Zilveren roomlepel, 833/000, met een peervormige bak voorzien van een geschulpte rand met een voorstelling met een koe. Bevestigd aan een iets gebogen steel met schild en dolfijn. 15 cm. ca 35 gram. S...

Zilveren armband met bloedkoraal
Startpreis 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met zilveren sierlijke elementen verbonden door middel van jasseronschakel. het ronde middelste element is versierd met 4 bloedkoralen,. De armband ...

Zilveren hanger en oorclips met tijgeroog
Startpreis 35 EUR

Zilveren collier met hanger en oorclips, 800/000, met tijgeroog. Collier met een getorste schakel met daaraan een peervormige hanger versierd met een rand met krakelingen en bezet met een tijgeroog. E...

Kees de Waal, Diary AGenda
Startpreis 35 EUR

Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Agenda, Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Startpreis 35 EUR

19e Eeuwse Engelse barometer met thermometer. Stelknop mist + stukje koplijst mist. Afmeting: 94 cm. In redelijke staat.

Rozenklok
Startpreis 35 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. Eén deurtje vernieuwd. In goede staat.

Lot antieke knopen
Startpreis 40 EUR

Lot met 11 antieke zilveren knopen, 800/000, gladde modellen. ø14-17,5mm. ca 16,2 gram. Enkelen beschadigd, verder in goede staat

Lot zilveren creolen
Startpreis 40 EUR

Lot zilveren creolen, 3 paren en 3 losse creolen met kleurstenen. 925/000. ø 15-35mm. Totaal ca 29,8 gram. In goede staat

Lot zilver, 4x
Startpreis 40 EUR

Lot zilver met een armband met bloemschakels bezet met bloedkoraal, een klassieke broche met onyx en markesiet, enkelen ontbreken, broche in scandinavische stijl, aha design en een fijn gourmetcollier...

Lot zilveren oorstekers
Startpreis 40 EUR

Lot oorstekers met, 925/000, met knoppen met grote bollen, oorhaken met zirconia's en een sterhanger, een paar brisures met peervormige hangers en een paar oorstekers met zirconia. ca 12 gram,. In goe...

2 Paar zilveren oorclips
Startpreis 40 EUR

Lot met 2 paar zilveren oorclips, Een paar oorclips in bladvorm, 835/000, bezet met markesietstenen, 12x20mm, en een paar ovale oorclips, 925/000, voorzien van een opengewerkte florale rand bezet met ...

Ring met zirconia's, 9 krt
Startpreis 40 EUR

Ring, 375/000, met zirconia's. Rijring met 12 zirconia's. Breedte 2,0 mm. ø 56. ca 1,0 gram. In goede staat

Junghans horloge
Startpreis 40 EUR

Junghans mega solar horloge, radio controlled met een double kast, saffier glas en een double rekband. ø 32 mm. Gebruikssporen, verder in goede staat. Werkend.