Diese Webseite verwendet Cookies

54. Oktoberveiling

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Lot antiek Japans porselein 7711
Lot antiek Japans porselein

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor 7004
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

Ergebnis:

7.000 EUR

Verkauft
Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels 7037
Drie 18e eeuwse Japanse Kakiemon kop + schotels

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
Zes Chinese kop + schotels 7014
Zes Chinese kop + schotels

Ergebnis:

9.500 EUR

Verkauft
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk 1001
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Ergebnis:

3.750 EUR

Verkauft
Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.

Ergebnis:

10.000 EUR

Verkauft
Antiek Hollands karabijn 2700
Antiek Hollands karabijn

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7329
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm. 7219
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
Chinese kom Ø 22,8 cm. 7137
Chinese kom Ø 22,8 cm.

Ergebnis:

3.250 EUR

Verkauft
18e - 19e  Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm. 7000
18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Thijs Buit, Dorpsstraat 1319
Thijs Buit, Dorpsstraat

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Zes Chinese kopjes + onderzetters 7614
Zes Chinese kopjes + onderzetters

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief) 1192
Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm. 7100
Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.

Ergebnis:

3.250 EUR

Verkauft
Drie Chinese Familie Rose kop + schotels 7058
Drie Chinese Familie Rose kop + schotels

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm. 7001
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

Ergebnis:

950 EUR

Verkauft
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal 7308
18e Eeuwse Chinese fruit + onderschaal

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Chinese celadon kom Ø 17 cm. 7063
Chinese celadon kom Ø 17 cm.

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm. 7690
Chinese stemcup, H 11 x Ø 10,3 cm.

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm. 7175
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese schotel Ø 16,8 cm.

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800 7064
Drie antieke Chinese kop + schotels, 1800

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Mahonie bonheur met spiegels 4014
Mahonie bonheur met spiegels

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm. 7185
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.

Ergebnis:

425 EUR