Diese Webseite verwendet Cookies

54. Oktoberveiling

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm. 7271
Chinese Familie Rose vaas, H 34,5 cm.

Ergebnis:

20.000 EUR

Verkauft
Twee kapitale 18e  eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm. 7029
Twee kapitale 18e eeuwse Chinese vazen, H 70 x Ø 34 cm.

Ergebnis:

14.000 EUR

Verkauft
Twee 17e - 18e eeuwse zeldzame Japanse schotels Ø 31 cm.

Ergebnis:

10.000 EUR

Verkauft
Zes Chinese kop + schotels 7014
Zes Chinese kop + schotels

Ergebnis:

9.500 EUR

Verkauft
Twee kapitale Chinese kaarskandelaren 7149
Twee kapitale Chinese kaarskandelaren

Ergebnis:

9.000 EUR

Verkauft
Chinese vaas, H 28 cm. 7323
Chinese vaas, H 28 cm.

Ergebnis:

9.000 EUR

Verkauft
Chinese knobbelvaas, H 32 cm. 7664
Chinese knobbelvaas, H 32 cm.

Ergebnis:

8.000 EUR

Verkauft
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm. 7020
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

Ergebnis:

7.500 EUR

Verkauft
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor 7004
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

Ergebnis:

7.000 EUR

Verkauft
Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim 1018
Zeldzaam 17e eeuws schilderij, Graaf van Bentheim

Ergebnis:

6.500 EUR

Verkauft
Antieke Chinese tempelbel 7503
Antieke Chinese tempelbel

Ergebnis:

6.000 EUR

Verkauft
Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm. 7505
Twee Chinese kopjes Ø 7,7 cm.

Ergebnis:

6.000 EUR

Verkauft
Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm. 7062
Chinese Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

Ergebnis:

4.250 EUR

Verkauft
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk 1001
Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk

Ergebnis:

3.750 EUR

Verkauft
Chinese Mao Tai fles met inhoud 7111
Chinese Mao Tai fles met inhoud

Ergebnis:

3.750 EUR

Verkauft
Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm. 4506
Antiek Perzisch kleed, 220 x 148 cm.

Ergebnis:

3.500 EUR

Verkauft
17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm. 7026
17e - 18e Eeuwse grote Chinese dekselpot, H 65 x Ø 36 cm.

Ergebnis:

3.500 EUR

Verkauft
Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm. 7100
Chinese penselenpot, H 24,5 x Ø 28,3 cm.

Ergebnis:

3.250 EUR

Verkauft
Chinese kom Ø 22,8 cm. 7137
Chinese kom Ø 22,8 cm.

Ergebnis:

3.250 EUR

Verkauft
Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm. 7077
Chinese Familie Rose kom, Ø 12 cm.

Ergebnis:

3.000 EUR

Verkauft
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm. 7214
Antieke Chinese vergulde waterpot Ø 12 cm.

Ergebnis:

3.000 EUR

Verkauft
Chinese vaas, H 23 cm. 7409
Chinese vaas, H 23 cm.

Ergebnis:

3.000 EUR

Verkauft
Antieke Chinese houten schuifdoos met Zitan cups 7485
Antieke Chinese houten schuifdoos met Zitan cups

Ergebnis:

3.000 EUR

Verkauft
Cartier Vendome gouden horloge 580
Cartier Vendome gouden horloge

Ergebnis:

2.750 EUR