Diese Webseite verwendet Cookies

55. Januariveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Januar 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee antieke Gallé vazen
Ergebnis: 550 EUR

Twee antieke Franse Emille Gallé (1846 - 1904) glazen vazen met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 9,5 - 20,7 cm. In goede staat.

Twee antieke Gallé vazen
Ergebnis: 425 EUR

Twee kleine antieke Franse Gallé vazen met floraal/rozenbottel decor. Jugendstil. Emille Gallé (1846 - 1904). Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 9,5 - 9,8 cm. In goede staat.

Twee delen glaswerk van Lalique
Ergebnis: 250 EUR

Twee delen Lalique glaswerk. Frankrijk. 20e Eeuw. 1x Kristal-glazen schaal met schelpen decor. 1x Transparante groene vaas met floraal decor. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Gallé vaas
Ergebnis: 225 EUR

Antieke drie-hoekige Franse Emille Gallé vaas met waterlelie decor. (1846 - 1904). Afmeting: 9 x 8,5 x 8 cm. In goede staat.

Drie delen Lalique glaswerk
Ergebnis: 225 EUR

Drie delen Frans Lalique glaswerk. 20e Eeuw. 1x Schaal met blad decor. 2x Flacon in art deco-stijl. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.

Lot oude+antieke glazen
Ergebnis: 225 EUR

Lot oude + antieke glazen. Mondgeblazen. Divers. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

Lot presse papier (25x)
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke Franse glazen vazen
Ergebnis: 160 EUR

Twee antieke Franse glazen vazen. Jugendstil. 1x Legras, paars ranken decor. 1x Ongesigneerd, dennenbomen bij meer decor. Afmeting: 15,5 - 23,5 cm. In goede staat.

Murano glazen tijger
Ergebnis: 150 EUR

Grote Murano glazen tijger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Dikwandige glazen Leerdam vaas, 1963
Ergebnis: 150 EUR

Dikwandige glazen Leerdam vaas. Floris Meijdam Serica. Circa 1963. Met blauwe kleurpoeders en luchtbellen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Vier delen glaswerk van Lalique
Ergebnis: 120 EUR

Vier delen Lalique glaswerk. Frankrijk. 20e Eeuw. Met vogel decor. Bestaande uit: 2x Paperweight met patrijzen. 1x Schaal met mus. 1x Parfumfles met duif. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Groen-glazen Copier schaal Ø 33 cm.
Ergebnis: 110 EUR

Antieke glazen druivenspoeler
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse dikwandige glazen druivenspoeler met gravering, figuur/stadsgezicht decor. Afmeting: H 18 x Ø 13 cm. In goede staat.

Zes antieke Roemer wijnglazen
Ergebnis: 100 EUR

Zes antieke mondgeblazen Roemer wijnglazen naar 17e eeuws voorbeeld. 19e - 20e Eeuw. Eén chip, verder in goede staat. Afmeting: H 9,5 x Ø 8 cm.

Mondgeblazen glazen duif
Ergebnis: 100 EUR

Finlandse mondgeblazen Itala duif met signatuur. Nutajaarn? Haarlijn in staart. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Drie glazen vazen
Ergebnis: 90 EUR

Twee Perzische traanvazen van glas
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke mondgeblazen blauwe glazen traanvazen. Perzië. Afmeting: 25 - 33 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen, H 35 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke glazen vazen met floraal/goud decor. Geplaatst op een compositie metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Zes delen oud/antiek glaswerk
Ergebnis: 80 EUR

Zes delen oud/antiek glaswerk. Divers. 20e Eeuw. Onder andere Murano?, Jugendstil, Mont Joyce. Ongemerkt. Handbeschilderd. Afmeting: 8,5 - 43 cm. In goede staat.

Antieke Moser schaal Ø 22,5 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Moser glazen schaal met reliëf vogel/goud decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 21,5 - Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot glaswerk (divers)
Ergebnis: 50 EUR

Antieke glazen Leerdam cactuspot, 1930
Ergebnis: 30 EUR