Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

55. Januariveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Januar 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jan Voerman Sr., Zonnig dorpsgezicht
Ergebnis: 2.000 EUR

Jan Voerman Sr. 1857 - 1941. Zonnig dorpsgezicht met landarbeiders in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

Jan Altink, Havengezicht
Ergebnis: 1.700 EUR

Jan Altink. '35. 1885 - 1971. Groninger ploeg, havengezicht met figuren. Verso etiketten. Aquarel op papier. Veel vochtvlekken. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In redelijke staat.

Otto Weber, Landschap met herder en vee
Ergebnis: 750 EUR

Otto Weber. 1832 - 1888. Duitse School. Landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Met kapitale lijst. Afmeting: H 66 x B 102 cm. In goede staat.

Wilhelmina van Oranje Nassau, Gezicht op Fjord in Noorwegen
Startpreis 8.500 EUR

Wilhelmina van Oranje Nassau. 1880 - 1962. Provenance van Wilhelmina. Gezicht op Fjord Noorwegen. Als dank gekregen door vriendin. Plus lithografie paleis het Loo Apeldoorn. Olieverf op linnen. Marouf...

Dorus Arts, Hollands besneeuwd landschap
Startpreis 700 EUR

Dorus Arts. 1901 - 1961. Hollands besneeuwd landschap met boerderij en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

A.J. van Prooijen, Figuren met draaiorgel voor balkon
Ergebnis: 800 EUR

Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Figuren met draaiorgel voor balkon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

Pol Dom, Theekransje moeder met dochter
Ergebnis: 4.250 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

J.H. Weissenbruch, Landschap met molen
Ergebnis: 400 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Landschap met molen. Vochtvlekken lucht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In redelijke staat.

L.W. van Soest, Vrouw en kind zoeken sprokkelhout
Startpreis 200 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Vrouw en kind aan het sprokkelhout zoeken in berkenbos. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Nice
Ergebnis: 3.000 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.

Naar D.A.C. Artz, Vissersvolk in de duinen
Ergebnis: 300 EUR

Naar D.A.C. Artz. Circa 1900. Vissersvolk in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.

W.C. Chimaer van Ouderdorp, Hollands renaissance interieur
Startpreis 1.700 EUR

Wilhelmus Cornelis Chimaer van Oudendorp. 1822 - 1873. Hollands renaissance interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.

Pol Dom, Portret dame met Japanse houtsnede
Ergebnis: 1.500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Titel: Meisie in 't wit. Portret dame met Japanse houtsnede. Olieverf op linnen. Afmeting: H 106 x B 68 cm. In goede staat.

Jan Sluyters jr., Impressionistisch riviergezicht
Startpreis 1.000 EUR

Jan Sluyters jr. 1914 - 2005. Impressionistisch riviergezicht met bomen partij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

N. Ortlieb pinx., Meisje met bloemen
Startpreis 1.250 EUR

N. Ortlieb pinx. Duitse School. Duits biedermeier meisje met bloemstuk. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 64 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

L. Eland, Indonesisch riviergezicht
Ergebnis: 375 EUR

Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdamshavengezicht
Startpreis 300 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met drie-master. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

C. Raaphorst, Drie kittens met veer
Startpreis 1.500 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1959. Drie kittens met veer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 710 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ikoon (Russische feestdagen)
Startpreis 500 EUR

19e Eeuwse Russische feestdagen ikoon. Met certificaat. In het midden de opstanding van Jezus/Anastasia, daarom heen twaalf andere christelijke feesten. Afmeting: 37,5 x 44,5 cm. In goede staat.

Herman Kruijder, Portret man met hoed
Ergebnis: 150 EUR

Herman Kruijder. 1881 - 1935. Portretman met hoed + drie briefkaarten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Paraplu verkoper
Ergebnis: 160 EUR

Anton Pieck. 1895 - 1987. Paraplu verkoper. Met anekdote voor Rie. Ets op papier. Afmeting: H 10 x B 6 cm. In goede staat.

Sientje Mesdag van Houten, Lampionnen plant
Ergebnis: 450 EUR

Sientje Mesdag van Houten. 1834 - 1909. Lampionnen plant. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht
Startpreis 600 EUR

Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.