This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Druppel diamant
Result: 1.300 EUR

Ketting WG, L. 48/42 cm., waaraan een druppel (peer) vormige briljant, ca. 2 crt, Fancy light gelb W/S1
(briljant L.10 mmx6.6x3.7mm)Cond.: G

Ring diam.
Result: 350 EUR

Ring WG750/000 bezet met 11 diamanten. ø 56, ca.6.10 gr.

Ring WG/brilj.
Starting price 1.500 EUR

Aparte ring WG/585/000 bezet met briljanten en diamant-navettes ca.2.14 crt.W/SI, ø55 (open), ca.10.6 gr.

Ring WG/Brilj.
Starting price 1.100 EUR

Ring WG 585/000 bezet met briljanten ca. 1.0 crt.,W/SI ø55, ca.13.1 gr.

Creolen WG/Diam.
Starting price 1.000 EUR

Creolen WG 585/000 bezet met diamant-carrees ca.1.20 crt. W/VSI. L.25mm., ca.8.2 gr.

Oorst./WG/brilj.
Starting price 580 EUR

Oorstekers WG 585/000 met ieder een briljant samen 0.50 crt.W/PI en 5 briljanten samen 0.20 crt.W/SI., L13 mm., 2.0gr.

Hanger WG brilj.
Starting price 750 EUR

Hanger WG 750/000 met 152 briljanten en diamant baquettes ca. 0.94 crt.W/SI, L21 mm., ca.2.4 gr.

Hartring WG/brilj.
Starting price 650 EUR

Ring WG 750/000 hartvormig bezet met 26 briljanten W/SI, ca. 0.40 crt.,ø56, 2.9 gr.

Hartoorst./WG/brilj.
Starting price 800 EUR

Hartvormige oorstekers WG 750/000 met 52 briljanten 0.74 crt.,W/SI. ø9 mm., 2.4 gr.

Zilveren model Ferrari
Result: 1.750 EUR

Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia

Grote Joodse kom
Result: 1.800 EUR

Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U

Grote kandelaar zilv.
Result: 3.200 EUR

Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U

Zilveren bestek
Result: 850 EUR

Hollands zilveren bestek 835/000 van Kempen en Begeer; 6 tafelvorken en lepels, 6 dessertvorken en lepels, 6 tafel- en dessertmessen, 1 soepdienlepel en 4 diverse dienlepels.

Dienblaadje Joodse afb.
Starting price 740 EUR

Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U

Flacon, zilveren dop
Result: 80 EUR

Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U

Zilveren Hoorn des Overvloeds
Starting price 900 EUR

Uniek stuk; kristallen Hoorn des Overvloeds op Hollands zilveren voet bewerkt met florale ornamenten. Hollands MT is onleesbaar 835/000, H: 27cm. Lengte hoorn: 32cm.

Zilveren dekseldoosje met putti
Result: 250 EUR

Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....

Eierset 7 delig
Starting price 760 EUR

Sterling zilveren 7-delige eierset, handgemaakt en ajourgezaagd 925/000 ca. 824gr. Cond.: U

Zilver cloisonne ei
Starting price 1.000 EUR

Prachtig Russisch cloisonne ei, op zilver binnenkant verguld, voorzien van 3 keuren van voor 1917, staand op zilveren voetje met 3 pootjes. H ca.10 cm.,

Zilveren mandje
Result: 70 EUR

Zilveren ajourgezaagd bonbonmandje 835/000 ca. 122gr. 16x11x4cm. Cond.: U

3 Delig servies
Starting price 1.000 EUR

3-Delig theeservies in Duitsland gemaakt, geheel met florale motieven bewerkt (2x 800/000 en 1x 925/000) ca. 1040gr. H.: 24cm. (theepot) Cond.: U

Zilveren koolpotje
Result: 40 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U

Krist. bonbonierre, zilv. beugel
Starting price 60 EUR

Kristallen bonbonschaal met Hollands zilveren glad hengsel, MT: TJ, 835/000 ø17cm. Cond.: R%

Zilveren tabaksdoos
Result: 135 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U