This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Gouden 10 Roebel 1899
Result: 225 EUR

Gouden 10 Roebel 1899 Rusland, Nicolas II, Cond.: ZF-

Gouden 10 Mark 1876
Result: 120 EUR

Gouden 10 Mark 1876 (3gr.) German States Wuerttemberg Cond.: ZF

Gouden 20 Lire 1863
Result: 145 EUR

Gouden 20 Lire 1863 Italië, Victorio-Emanuel II Cond.: ZF

Diverse schaalmodellen
Result: 35 EUR

Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.

Gouden munt Italië 1817
Result: 340 EUR

Gouden munt Italië-Sardinia 1817, Victorio-Emanuele I Cond.: ZF-

Gouden 10 Mark 1904
Result: 90 EUR

Gouden 10 Mark 1904 (3gr.) German Reich Prussia Wilhelm II Cond.: ZF

Gouden 10G 1877
Result: 170 EUR

Gouden 10 Gulden, Willem III, 1877 Cond.: ZF+

4 Chinese munten
Result: 170 EUR

Vier Chinese munten; 2x zilveren dollar, 1x 50 cent en 1x 10 cent. Diverse kwaliteiten.

Diverse schaalmodellen
Result: 70 EUR

Kavel met diverse schaalmodellen 1:18 van gebruikte tot nieuwstaat.

Eiken stick barometer
Result: 130 EUR

Hollandse eikenhouten 19e eeuwse kwikbarometer in goede originele staat 103cm.

J.M. Roggs
Result: 125 EUR

J.M. Roggs? 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met schepen en figuren 25x18cm. Cond.: G

50 Kopeke 1908, Rusland
Result: 500 EUR

Russisch zilveren munt 50 kopeke 1908, TSaar Nicolaas II, Cond.: PR

Gouden Gulden 1371-1402
Result: 305 EUR

Gouden gulden Gelre-Arnhem, Hertogdom Wilhelm I (1371-1402). Rijnse goudgulden Cond.: FR+

4 Chinese munten
Result: 170 EUR

Vier zilveren Chinese munten; 1x 1 dollar, 1x 50 cent, 1x 25 cent, 1x 10 cent. Cond.: 3xZF en 1x G

3 Delen zilver (tang/scheppen)
Result: 50 EUR

Drie delen zilver; zilveren klontjestang, Hollands zilveren theeduimpje en kolenbak model suikerschep. Jaarletters X: 1832 en S: 1827. ca. 41gr. (totaal) Cond.: U

3 Kop & Schotels
Result: 525 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met als voorstelling 2 figuren op een wandelpad (fijne beschildering), Minimale randschade, 4xø9,3cm. Cond.: G

2 Rijstkommen, figuur
Result: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

4 Delen glas
Result: 30 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

Copier spijkerbol + schaaltje
Result: 50 EUR

Twee delen oud Copier glas; 1x spijkerbolvaas (binnenzijde groen) 12xø11cm. en 1x spijkerglas schaaltje 3x7x8cm. Cond.: G

Chiffoniere
Result: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse vruchtenhouten chiffoniere met 6 lades en origineel ringbeslag in goede staat 135x48x104cm.

Art Deco klok
Result: 170 EUR

Oude Art Deco pendule in driehoek-vorm met koperen wijzerplaat ca. 1920. Origineel Junghans uurwerk met gongslag. Compleet met sleutel, geheel in zeer goede originele staat 29x32x14cm.

Schwartzwalder klok
Result: 800 EUR

Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Gewei stang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G

Antieke gravure
Result: 60 EUR

Gravure 18e eeuw met koloniale figuren en schepenvoorstelling, Gravee par F. Ambrosi (vochtvlekken) 40x35cm. Cond.: R

2 Gravures
Result: 45 EUR

Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G