This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

3 Kandelaren
Result: 25 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

Fam Verte penselenpotje
Result: 1.100 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G

Massief eiken bijzet tafeltje
Starting price 150 EUR

Creme geverfd massief eiken bijzettafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x80x80cm

Wandconsole tafel met mameren blad
Starting price 150 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken notenhouten wandconsole in rococco stijl met marmeren blad, in goede staat 48x61x98cm Cond:G

Schilderij, Metsu 1661
Result: 300 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm

Schaar met ketting en rokhaak, 18e eeuw
Starting price 140 EUR

Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...

Zilveren brandewijnkom
Result: 180 EUR

Fraai gedreven 835/000 zilveren brandewijnkom met hamerslag en graveringen, Groninger model met staande oren als zeepaardje Mt: P. Heerens en Zn, Schoonhoven. jl.: K:1970. ca 156 gr. 20x8x10cm. In go...

Zilveren kandelaar
Result: 550 EUR

Grote zilveren kandelaar, zilver 925/000, 8 lichts. Fraaie uitgewerkte kandelaar op ronde voet met 3 klauwpoten versierd met leeuwekoppen. Verder is kandelaar versierd met bloem en bladbewerking. 1 Li...

Schaal, Arnhems plateel
Result: 70 EUR

Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G

Tourmalijncollier
Starting price 325 EUR

Prachtig collier van grote groene tourmalijnkralen met een gouden, 585/000, sluiting. Grote gefacetteerde tourmalijnkralen, ø 16 mm, groen met roze, versierd met 17 gouden bewerkte bollen en een goud...

2 Schemerlampen
Result: 70 EUR

Twee messing tafellampen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 80xø50cm

10 Theelepels en suikerschep
Starting price 80 EUR

Zilveren wajang lepels, 800/000. 10 theelepels en een suikerlepel met getorste steel bekroond met een wajangfiguur. ca 119 gr. Lengte 13-17 cm. In goede staat

Aardewerken olijfpot
Result: 25 EUR

Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G

6 Messen
Result: 110 EUR

Lot met zes messen, bestaande uit 4 stalen messen en 2 zilveren messen, model puntfilet, 835/000. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:S: 1927. In goede staat. Lengte 23-24 cm.

Barok kaarsdover en zegelstempel
Result: 40 EUR

Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G

Chinees bronzen plantenbak
Result: 90 EUR

Grote fijn gedecoreerde 19e eeuwse gesigneerde bronzen plantenbak met olifantenkoppen, 13x44x27cm Cond;G

Choker en armband zilver
Result: 40 EUR

Choker en armband, 835/000. Verlopende choker met gourmetschakel, 7-10mm, voorzien van een harthanger in het midden met rode steen, 30x35mm. En een gourmetarmband, 8 mm. Lengte 40 cm en 19 cm. Totaal ...

2 Kleine schommelstoelen
Result: 80 EUR

Twee kleine antieke Engelse schommelstoelen, met leer bekleed, omstreeks 1900 in goede staat 106x55x70cm.

Religieus schilderij
Starting price 360 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G

Schilderij, van Wissen
Starting price 400 EUR

J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G

Schilderij, havengezicht ca. 1900
Result: 100 EUR

P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Lot plated
Starting price 30 EUR

Lot plated bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen

Theetafel
Result: 60 EUR

Art Deco eikenhouten theetafel op wielen, omstreeks 1930 in goede staat 73x63x41cm.

Wortelnoten secretaire
Result: 110 EUR

Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G

Dupontpen zilver/goud
Result: 65 EUR

ST Dupont balpoint, 925/000, met goud. Pen met fijne ribbelbewerking en gladde goudenband. Lengte 13 cm Nieuw

3 Zilveren ringen
Starting price 100 EUR

Drie zilveren, 925/000, bestaande uit een ovale ring met gravure van vrijmetselaar, een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten en een ring met rond verg...

2 Delen Chinees porselein
Result: 90 EUR

Twee x 18e/19e eeuwse Chinees porselein, kom met tuindecor, bord met diepblauw tuindecor, randschade/chips 16,6x21,3cm. Cond:R/G

Antieke Historisme schildersezel
Result: 60 EUR

Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat

Antieke wandelstok been en hoorn
Starting price 100 EUR

Zeldzame antieke benen met hoorn wandelstok(stukje af) omstreeks 1900, 95cm Cond:G

Twee brandweerhelmen, 1900
Result: 50 EUR

Twee antieke Duitse brandweer kinderhelmen omstreeks 1920, 1 van messing 1 van leder en metaal 22-25cm. Cond:G

4 Japanse schaaltjes, 5-kantig
Starting price 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm

Paul Morro
Result: 250 EUR

Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G

A. van beek Loosdrechtse plassen
Starting price 800 EUR

Bernard Anthony van Beek, 1875-1941 Kortenhoef, poldergezicht met steiger en eenden, olieverf op linnen (verso Loosdrechtse plassen) 40x60cm Cond;G

Ingelegde vitrinekast
Result: 1.100 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G

Benen gezaagd bloementafeltje
Starting price 250 EUR

Zeldzame Japanse of Chinese met been belijmde hocker, gedeeltelijk opengezaagd en gegraveerd, 1e helft 20e eeuw, stukje mist, 63x35x35cm. Cond;G

2 Franse bordjes met familiewapen
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse Frans porseleinen Samson borden met floraal en wapendecor 21,5cm gemerkt, in goede staat

2 Zilveren kandelaren
Starting price 200 EUR

Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.

Schilderij stoomboot
Result: 200 EUR

Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G

Mahoniehouten bijzettafel
Result: 80 EUR

Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.

Poederdoosje met goud
Starting price 450 EUR

Poederdoos met gouden rand. Ronde poederdoosje van gelakt papier maché met gouden bloembewerking en voorzien van gouden rand, 585/000, met gravure van een slak en een geheel gematteerde bewerking. Aan...

Marmeren potje met zilveren deksel
Starting price 110 EUR

Zwavelstokkenpotje, marmer met zilveren deksel, pootjes en hengsel, 835/000. Bruin marmeren zwavelstokkenpotje met Biedermeier bewerkte deksel en hengsel. Geplaatst op 3 zilveren pootjes. ø8x11cm. plm...

Gouden brede armband
Result: 700 EUR

Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.

Twents grenen tin-buffet
Result: 140 EUR

Twents 18e/19e eeuws grenenhouten tinbuffet(tellerregalschrank), gerestaureerd 66x198x143 Cond:G

Zes zilveren bestekdelen
Starting price 60 EUR

Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.

Japans cloisonne beeldje
Starting price 65 EUR

Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G

Benen zonnewijzer met kompas
Starting price 150 EUR

Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm

Gouden armband met carneool
Starting price 500 EUR

Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...

Jachtgeweer, enkelloops
Starting price 170 EUR

Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G