This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Groot brons Russisch beeld
Result: 11.900 EUR

Museale Russische bronzen sculptuur door: C.F. Woerffel. Twee passerende Russische arresledes met figuren. Gietstempel 1877, in zeer goede staat. 24x50x28cm.

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Result: 6.500 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.

Witgouden ring ca 2,5 crt
Result: 4.600 EUR

Prachtige witgouden Art Deco ring met diamant en saffier. Fraai bewerkte ring met in de sierlijke band 4 driehoekig gefacetteerde saffieren en 10 briljant geslepen diamanten. In het midden van de rin...

Witguden ring met blauw saffier
Result: 3.500 EUR

Prachtige witgouden ring, 585/000 met grote Saffier en briljant. Ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Saffier 28.7ct, met mooie insluitsels. In de rand rondom de Saffier zitten 35 bril...

Schilderij, figuren bij waterval
Result: 3.250 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws mythologische voorstellingen, vele figuren bij bron, olieverf op linnen 76x100cm Cond:G

Vuurvergulde pendule
Result: 3.000 EUR

Zeldzame grote vuurvergulde bronzen Louis Seize, directoire pendule omstreeks 1780, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, met korenschoven putti, werkende boer met zeis en vrouw met vogels en vogelnest...

Schilderij 17e eeuwse Madonna
Result: 2.650 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G

Fam. Verte kom
Result: 2.600 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Verte kom, Yang Chung gemerkt, omstreeks 1900 of ouder, met floraal en eendendecor, in goede staat. 5,3x11,2øcm.

Schwarzwalder klokkenstel
Result: 2.500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G

Schilderij, Bodifée
Result: 2.000 EUR

Paul Bodifee 1866-1939 (Deventer school) groot landschap langs de IJssel, 140x90cm. Olieverf op linnen, met prachtige vergulde lijst Cond:G

Beeldenklok
Result: 2.000 EUR

Bretonse antieke eikenhouten staande klok met poppen, recentelijk vakkundig gereinigd en in uitstekende staat, met zuilen en kroon, prachtig gegraveerd uurwerk met gewichten en slinger, 235cm.

Chinese vaas Cheng Lung
Result: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte porseleinen siervaas met teksten, fruit, floraal en gouddecor. 1e helft 20e eeuw. 35x17,5øcm. Cond:G

Wortelnoten vitrinekast
Result: 1.900 EUR

Grote 18e eeuwse wortelnoten vitrinekast met lade in het midden en daarachter vier lades. Omstreeks 1760, op hoge originele poten en in goede staat, 3 sloten vervangen. 44x187x220cm. Cond:G

Zilveren dienblad met 2 koektrommels
Result: 1.650 EUR

Zilveren dienblad met 2 koektrommels voorzien van gravure: D.Hudig & Co, Rotterdam. simplex veri sigillum 1825. Langwerpig dienblad, 830/000, Duits met gecontourneerde rand met daarop 2 koektrommels, ...

Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën
Result: 1.500 EUR

Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G

Carrera y Carrera collier met parel
Result: 1.400 EUR

Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...

Bronzen pendule stel
Result: 1.300 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse bronzen pendulestel met kandelaren, historisme omstreeks 1890, messing en bronskleurig gepatineerd met draak, ooievaar etc. 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat. 47...

Slavenband met diamant
Result: 1.250 EUR

Antieke gouden armband, 585/000, met veel diamanten. Prachtige slavenband gemaakt uit drie banden. aan de bovenzijde uitlopend in een slag met krulbewerking, volledig bezet met 7 rijen met veel diaman...

Cartier horloge
Result: 1.250 EUR

Prachtig gouden Cartier horloge, 750/000, model Diabolo. Dameshorloge met 5 saffieren in de kroon en aan de beugels. Voorzien van lederen band met gouden clip, 750/000. In goede staat met certificaat.

Schilderij, Constant Artz
Result: 1.250 EUR

Constant Artz 1870-1951, eendenfamilie te water, olieverf op paneel. Met taxatierapport van Simonis en Buunk ter inzage.50x40cm. Cond:G

Franse Empire pendule
Result: 1.250 EUR

Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...

Hollandse wortelnoten commode
Result: 1.200 EUR

Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.

Schilderij, Edzard Koning
Result: 1.150 EUR

Edzard Koning 1869-1954 Hollandse school, twee kinderen met speelgoed, aan het spelen in de tuin, Gouache op papier 27x35cm. Cond:G

Schilderij Wiersma, Drachten
Result: 1.100 EUR

Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G

Empire commode met marmeren blad
Result: 1.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...

Staphorster Kerkbijbel met zilver
Result: 1.050 EUR

Staphorster Kerkbijbel met zilveren dubbele sluiting, hoekstukken en hangogen. Grote bijbel met zwarte omslag, Leeuwarden 1933, versierd met zilveren elementen versierd met krullen, parelrand en palme...

Schilderij Jan te Wierik
Result: 1.000 EUR

Jan te Wierik 1992. hengelo 1954-2002 Haaksbergen, abstracte figuratieve voorstelling acryl op paneel. 86x85cm. Cond:G

Mahonie 4-laden commode
Result: 1.000 EUR

Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.

Noten orgelgebogen kabinet
Result: 1.000 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...

Beeld arabier te paard
Result: 1.000 EUR

Zeldzaam groot antiek beeld, Arabier te paard met los geweer en geschoten wild achter paard. prachtig gepatineerd en vergulding, gemonteerd op- marmeren basement omstreeks 1920, in zeer goede staat. 2...

Schilderij, dame van adel
Result: 950 EUR

ANO DOINI M.D.C II (1610), portret van een edele dame, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G

Noten Jugendstil klok
Result: 950 EUR

Schitterende antieke Franse notenhouten Jugendstil klok Art Nouveau omstreeks 1900, halfnaakte dame, zweepslag en floraaldecor. 8 daags origineel uurwerk, halfuurslag, veerslinger, emaille cartouches....

6 borden Quang Xi
Result: 950 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen sierborden Kang Xi gemerkt. met geschulpte rand, gouddecor en floraal decor. 21,5cm. Cond:R

Gouden Omega dameshorloge
Result: 920 EUR

Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...

Schilderij Jos Lussenburg
Result: 850 EUR

Jos Lussenburg 1889-1975 Nunspeet, waarschijnlijk binnenhaven, Enkhuizen of Harderwijk, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, avond
Result: 850 EUR

De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G

Neo Renaissance kroonluchter
Result: 850 EUR

Zeer grote messing Neo Renaissance kroonluchter omstreeks 1880, met leeuwenkoppen en klauwpoten(geelectrificeerde gaslamp) in goede staat 120x93ø. Cond:G

2 Wandvitrines brons/marmer
Result: 850 EUR

Twee zeldzame vitrinekasten met marmer, guirlandes en kariatyden, 20e eeuw in goede staat( beide voorruiten en zijruit moeten vervangen worden). 142x26x46cm. Cond:G

Chinees bronzen sculptuur
Result: 850 EUR

Zeldzame Chinese of Japanse bronzen sculptuur, 3 delig, gesigneerd, bestaande uit houtgesneden basement, bronzen krokodil en tijger, 1e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. 25x43x41cm. Cond:G

Houten Boedha beeld Chinees
Result: 850 EUR

Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G

Schilderij B. Brouwer
Result: 800 EUR

Barend Brouwer Almelo 1826-1879 Arnhem, stadsgezicht Rijssen, met boek. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Hollandse School ca. 1800
Result: 800 EUR

Hollandse school omstreeks 1800, verso geetst Siemon de Vlieger, olieverf op koper paneel, Hollandse schepen op zee 41,5x31,5cm. Cond:R/G

Vergulde pendule vrouw op bank
Result: 800 EUR

Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....

18e eeuwse kussenkast
Result: 800 EUR

Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G

Engels massief eiken kabinet
Result: 800 EUR

Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G

Witgouden ring met briljant
Result: 750 EUR

Witgouden rijring, 750/000 bezet met 3 princess diamanten. Strakke dikke gematteerde ring met afgevlakte kanten met 3 princes geslepen diamanten geklemd in de ring. Totaal ca 0.60 crt.TW/VSI, ø55, c...

Schilderij van Rossum du Chatel
Result: 750 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chatel 1856-1917, visser in boot aan de waterkant. 18x22cm. olieverf op paneel, Cond;G

Schwarzwald klok met console
Result: 750 EUR

Mooie antieke Schwarzwald (Black forest) console wandklok met blad, ranken en fazantendecor omstreeks 1880 met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg) verder in goede originele...