This website uses cookies

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Chinees bronzen figuur.
Starting price 30 EUR

Bronzen beeld figuur.
Result: 20 EUR

Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 33 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Kunststof beeld 'Naakt'
Result: 20 EUR

Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Mijnwerker
Result: 20 EUR

Bronzen beeldje, Baby.
Starting price 125 EUR

Bronzen modern kunstwerk
Result: 140 EUR

Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Dame met blinddoek'. Ongemerkt. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

3 Afrikaanse beelden
Result: 40 EUR

2x Bronzen 'Vrouwe Justitia'
Result: 70 EUR

Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.

5x Bronzen figuren (Afrikaans)
Result: 65 EUR

Vijf antieke Afrikaanse bronzen figuren met restbeschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Bronzen Ghandi
Result: 55 EUR

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Result: 60 EUR

Beeld 'Dame bij put'
Starting price 500 EUR