This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Bronzen beeldje met ivoor, vrouw
Starting price 650 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd + handen en onyx basement. Bloemenmeisje. Door R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 4656. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje met ivoor, man
Starting price 600 EUR

Antiek verguld bronzen beeld met ivoren gezicht en marmeren basement. Waarschijnlijk R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 2082. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.
Result: 1.500 EUR

Zeer groot ijzeren beeld door Willem Kind, 1947 Rotterdam. Titel: Het onderdak brengen. Bovenstuk edelmetaal. Afmeting: 320 x 210 x 100 cm. In goede staat.

F. Gross , Marmeren sculptuur
Starting price 8.000 EUR

Uiterst zeldzame antieke Weense Friedrich Goldscheider marmeren sculptuur. Waterdraagster. Ontwerp F. Gross. Nr. 2741. B.27. Circa: 1903. Afmeting: 62 cm. In zéér goede staat.

R. van Leusden, Bronzen figuur
Result: 950 EUR

Renee van Leusden. 1947 Arnhem. Grote bronzen figuur uit haar Afrika serie. 2001. Nummer 3 van de 8. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Beeld, G. Poitvin
Starting price 1.290 EUR

G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Messen slijper
Starting price 650 EUR

Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Messen slijper. Petit Pierre, Gagne Petit door P. Dubois. 1829 - . Mooie patina. Afmeting: 50 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, door Han Rehm (beeldhouwer)
Starting price 750 EUR

Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Zwemster
Starting price 370 EUR

Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Bronzen beeld Moreau, 'Twee dames'.
Result: 1.050 EUR

Zeldzaam antiek Frans bronzen beeld op marmeren basement. 'Twee vrouwen'. Door 'H. Moreau'. 1832 - 1927. Circa: 1900. Hippolyte. Afmeting: 59 x 24 cm ø. In goede staat.

Houten beeld, 18e eeuw
Starting price 300 EUR

18e Eeuws Zuid-Duits religieus houtgestoken figuur op basement met originele polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Beeld van Chinese man
Starting price 560 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur. Chinese man met hamer op twee grote balen. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Barok Heilige figuur
Starting price 150 EUR

Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antieke bronzen Hermes
Result: 350 EUR

Antieke Duitse bronzen gesigneerde Hermes op marmeren basement. Door Otto Schmidt-Hofer. 1873 - 1925. Vleugels op helm iets verbogen + tipje af. Afmeting: 28 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeld, Man met bezem
Result: 550 EUR

Antiek bronzen figuur. Man met bezem. Circa: 1900. Door H. Legendre. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 19e eeuw
Starting price 450 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Twee broers aan het kaarten bij tafel. Gesigneerd Rogron. 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Groot beeld, Moeder en kind
Result: 350 EUR

Groot antiek, 19e eeuws beeld met originele polychromie. Vrouw met jongen en puppies. Compositie metaal en houten basement. Afmeting: 74 x 32 cm ø. In goede staat.

Bronzen boekensteunen, ca. 1920
Starting price 500 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen, Don Quichot en Pancho. Gesigneerd Janle. Circa: 1920. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Result: 120 EUR

Oude/antieke vergulde Chinese bronzen boeddha met tekst verso op wolk. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Man met zwaard
Starting price 200 EUR

Antiek Duits bronzen figuur. Man met zwaard op marmeren basement. Gemerkt, echte bronze. Circa: 1920. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Staande man
Starting price 180 EUR

Antiek bronzen figuur. Staande man op marmeren basement. Mist iets in hand. Circa: 1920. Ongesigneerd. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen figuur, Jongen
Result: 250 EUR

Antiek bronzen figuur. Jongen met winterkleding en sprokkelhout op zijn rug. Gesigneerd Cardon en met gietstempels. Jose Cardona, 1878 - 1923. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Bronzen Art Nouveau figuur
Result: 275 EUR

Grote bronzen Art Nouveau figuur met roodlakwerk. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen putti's.
Starting price 850 EUR

Twee grote antieke bronzen putti's met fruitmanden. Circa: 1900. Afmeting circa: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.