This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Zeer grote Steiff giraf
Result: 155 EUR

Zeer grote Duitse Steiff etalage giraffe met Knopf im Ohr. Met papieren etiket en serienummer. 20e Eeuw. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.

Märklin treinset
Result: 275 EUR

Uitgebreide Duitse 60-er jaren Märklin treinset met diverse wagons, travo, rails etc. In doosjes. Afmeting: 50 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.

Franse 'S.F.B.J. Paris' pop.
Starting price 350 EUR

Antieke Franse 'S.F.B.J. Paris' (karakter)pop, nr. 236/6. Met papier maché todlerlijf, open/gesloten mond, en mohair pruik. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Pop met porseleinen hoofd
Starting price 150 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam en slaapogen. Circa 1930. Gemerkt B.P. met gekruide degens en nr. 624/14. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Pop met porseleinen hoofd
Starting price 150 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met babylichaam en slaapogen. Nr. 990/13. Circa 1920. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Lot blikken speelgoed (8x)
Result: 150 EUR

Lot van acht delen blikken speelgoed. Onder andere: Battery Functie. Eén TN Japan, één Alps Japan, één San Japan, één Arnold Jimmy (Duitsland), één Yokohama Japan, één Downy Tomiyama, één spaarpot rij...

Antieke Ado Speelgoed vrachtwagen
Result: 140 EUR

Antieke Hollandse Ado Renbode speelgoed vrachtwagen. Circa 1930 - 1950. Wielen later. Afmeting: 19 x 54 x 19 cm. In goede staat.

Pop, 'Simon Halby', ca. 1895.
Result: 265 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Simon Halby' pop, nr. 1078/13. Circa 1895. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en antieke kleding. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Meccano Hornby trainset
Starting price 50 EUR

Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.

Doll stoommachine 1920
Starting price 60 EUR

Antieke Duitse Doll stoommachine omstreeks 1910 met originele lithografie en messing stoomketel en schoorsteen 18x17x19cm. Cond:G

Steiff beer, Hr. Bommel
Result: 75 EUR

Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 212/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Steiff beer, Coca Cola
Starting price 50 EUR

Steiff Coca-Cola Polar Bear Cub), Limited Edition 3354/10.000, compleet in originele doos met certificaat. In goede staat.

2x Schildpadpoppen
Result: 60 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes, gemodelleerd haar en vaste ogen. Nr. 44 'Ursel' + Nr. 45 'Erika'. Afmeting 40 - 42 cm. In goede staat.

2x Schildpadpoppen
Starting price 45 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

2x Schildpadpoppen
Starting price 60 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes, geschilderde ogen en glazen slaapogen, met gemodelleerd haar. Nr. 42 'Inge'+ Nr. 45 'Katrin'. Afmeting 41 - 43 cm. In goede staat.

2x Mechanisch speelgoed
Result: 45 EUR

Twee delen oud/antiek mechnisch speelgoed. Eén maal Japan, beertje met stofzuiger, 50-er jaren. Eén maal beertje, circa 1930, vermoedelijk Duitsland. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.

Steiff beer, Mituyu beautiful winter
Starting price 75 EUR

Steiff Mifuyu - Beautiful Winter White 26, exclusively for Japan 1998, Limited Edition 1653/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Pop, 'Majestie Regt', 'Kley Hahn', ca. 1907.
Starting price 175 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen 'Majestie Regt' pop van Kley Hahn. Circa 1907. Pop heeft prachtige antieke kleding en geleed lichaam. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Elastolin soldaten
Result: 50 EUR

Lot van acht vroege Duitse elastolin soldaten. Eén haarscheur arm. Circa 1915. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In goede staat.

Lot dieren lineol (11x)
Starting price 50 EUR

Lot van elf Duitse lineol dieren. Circa 1930. Afmeting: 1 - 6 cm. In goede staat.

Lot Duitse elastolin Indianen (18x)
Result: 85 EUR

Lot van achttien Duitse elastolin Indianen figuren. Circa 1930 - 1940. Paar haarscheuren. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.

Blikken lineol koets, 1930-1940
Starting price 130 EUR

Duitse blikken lineol militaire koets. Circa 1930 - 1940. Licht bespeeld. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Poppenwagen, 1900
Starting price 50 EUR

Antieke poppenwagen met originele beschildering. Circa 1900. Scheur in verdek. Afmeting: 67 x 55 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Pop, 'Carl Hartman', 1910.
Result: 140 EUR

Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Pop, 'Heinrich Handwerck', 1920.
Starting price 120 EUR

Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Karakterpop, 'Hertel Schwab', 1912.
Result: 100 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' karakterpop, Nr.: 151. Circa 1912. Pop met oude schoenen en kleding. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Pop, 'Hertel Schwab', 1912.
Starting price 80 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' pop, Nr.: 152. Circa 1912. Pop heeft vijf-delig lijf, haar beetje kaal. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen pop Nr. 201
Starting price 80 EUR

Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Pop, 'Kammer Reinhardt', 1915.
Result: 80 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop (jongen). Nr.: 126. Circa 1915. 'Mein liebling baby'. Pop heeft vijf-delig babylichaam, perzikhuid en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Pop van porselein 'Nippon', 1915.
Starting price 80 EUR

Antieke 'Nippon' porseleinen pop. Circa 1915. Gemerkt met letters J.W. Pop heeft een vijf-delig babylichaam, een mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Pop, 'Heubach Koppelsdorf', 1914.
Starting price 70 EUR

Antieke Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen pop. Nr.: 363/55. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig papier maché lijf en antieke jurk en schoenen. Pruik is van echt haar. In goede staat.

Pop, 'Heinrich Handwerck', ca. 1900.
Result: 70 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Heinrich Handwerck' pop, nr. 99/112. Circa 1900. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Pop, 'Ernst Heubach', 1926.
Result: 80 EUR

Grote antiek Duits porseleinen 'Ernst Heubach' pop, nr. 342. Circa 1926. Met pruik van echt haar, flirt ogen en prachtig papier maché lichaam en antieke kleding. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Pop, 'Mengereult', 1917.
Starting price 65 EUR

Antiek Duits porseleinen pop. Van porselein fabriek 'Mengereult'. Gemerkt 'P.M 914'. Circa 1917. Met papier maché lichaam, oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Pop, 'Heubach Koppelsdorf', 1920.
Starting price 65 EUR

Voor-oorlogse Duitse 'Heubach Koppelsdorf' porseleinen meisjespop. Nr.: 320/5. Circa 1920. Pop heeft papier maché lichaam, kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Steiff Schulanfanger Bär
Starting price 90 EUR

Steiff Schulanfänger Bär Grün 30, Steiff Club Edition 1998/99, nummer 1343, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Steiff Happyness Asian Teddy Bear 1996
Starting price 90 EUR

Steiff Happiness Asian Teddy Bear 1996 Imperial Yellow 40, Exclusively for South-East Asia, Limited Edition 905/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', 1894.
Result: 65 EUR

Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Pop, 'Baehr & Proeschild', 1914.
Result: 80 EUR

Antieke Duitse 'Baehr & Proeschild' porseleinen pop, Nr.: 585. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig babylichaam, pruik van echt haar, en open, gesloten mond. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', 1925.
Starting price 65 EUR

Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop. Nr. 990. Circa 1925. Pop heeft pruik van echt haar, vilt kleding en hoedje. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Pop, 'Kammer Reinhardt', 1914.
Result: 65 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop, nr. 126, 'Mein lieblingsbaby'. Circa 1914. Pop heeft oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Steif Metha
Starting price 80 EUR

Steiff Teddynärin Metha 42 (Alsterhaus), nummer 1104/1500, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Steiff Reginald Oliver
Starting price 70 EUR

Steiff Reginald Oliver Smythe, special North American Edition 1997/98, nummer 859, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915.
Starting price 50 EUR

Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Karakterpop, 'Burggrup', ca. 1930.
Starting price 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Steiff Monaco
Starting price 60 EUR

Steiff Monaco-Bear 1995, Hercule Teddy Bear 28, Limited edition 1556/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Steiff Holland Bär
Starting price 60 EUR

Steiff Holland Bär Blau 36, exklusiv für Holland 1999, nummer 1309, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', ca. 1900.
Starting price 45 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.