This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

2x Grote gember coupes
Starting price 200 EUR

Twee grote geetste gembercoupes. Met sterren geetst. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 15 cm ø. In goede staat.

3x Kristallen gember coupe
Result: 250 EUR

Set van drie 19e eeuwse Louis Seize-stijl kristallen deksel coupes met florale graveringen. Gember/marmelade. Afmeting: 20 - 30 cm. In zeer goede staat.

Antieke slinger dekselbokaal
Result: 449 EUR

Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Gesigneerde Iittala vogel
Result: 500 EUR

Grote gesigneerde Iittala Finland kunstglazen vogel. O. Toikka etc. Nr. 600/2000. Afmeting: 26 - 37 x 14 cm. In goede staat.

Vrijmetselaar bokaal
Starting price 200 EUR

Grote antieke kristallen vrijmetselaars bokaal met monogram etc. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Vrijmetselaar bokaal
Starting price 200 EUR

Antiek kristalglazen vrijmetselaars bokaal met pavilions en ranken. Circa 1920. Afmeting: 15,5 x 11,3 cm ø. In goede staat.

Lot antiek glas, 1915 - 1940
Result: 115 EUR

Lot antiek glas. 1915 - 1940. Eén Jugendstil vaas, handbeschilderd. Eén Art Deco beker, handbeschilderd. Drie Art Deco bekers, Copier ? Afmeting 10 - 20 cm. In goede staat.

Stel grote slinger-glazen
Starting price 400 EUR

Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.

Daum Beeld, Apres L'amour,
Result: 1.289 EUR

Prachtig Daum beeld door Sylvie Mangaud-Lasseigne, "Apres L'Amour". Limited edition 201/375, in goede staat, 69x18x23cm.

Gegraveerde 19e eeuwse druivenspoeler
Starting price 100 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse floraal gegraveerde glazen druivenspoeler. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.

Jugendstil karaf + glazen
Starting price 50 EUR

Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.

Kunstglazen vaas
Starting price 60 EUR

Kunstglazen Jugendstil-stijl vaas. In de kleuren roodbruin, rood, geel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 13 cm ø. In goede staat.

Glazen design tafellamp
Result: 80 EUR

Stijlvolle moderne glazen designlamp met glazen kap en stam met messing armaturen. Vermoedelijk Italië. Afmeting: 53 x 39 cm. In goede staat.

Jugendstil glazen schaal
Starting price 120 EUR

Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.

Flesvaas Serica, Leerdam
Starting price 50 EUR

Grote groen-glazen Floris Meydam Leerdam vaas, Serica. Jaren 60. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Paperweight, Meisenthal
Starting price 70 EUR

Antieke glazen presse papier met gekleurde bloem en luchtbellen. Meisenthal. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

12x Versace glazen
Result: 60 EUR

Twaalf stuks Versace glazen, octagonaal. Treasury Medusa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek kristal + draadglas.
Result: 50 EUR

Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...

Glazen Schneider vaas
Result: 360 EUR

Antieke Jugendstil Schneider glazen vaas met iriserend effect. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

4x Antiek glaswerk
Result: 40 EUR

Vier maal antiek glaswerk. Circa 1900. Twee boterstolpen. Chips. Twee stopkaraffen. Goed. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Divers glaswerk
Result: 50 EUR

Divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes karaffen + twee glazen. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

9x Karaffen/parfumflacons
Result: 60 EUR

Negen glazen stopflacons voor parfum. Twee-kleurig. 30-er/50-er Jaren. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.

8x Karaffen/parfumflacons
Result: 50 EUR

Acht glazen stopflacons met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

5x Orrefors glazen
Result: 40 EUR

Vijf stuks Orrefors design glazen met blauwe stam. Intermezzo, Zweden. 21e Eeuw. Afmeting:17 - 28 cm. In goede staat.